Home / Aktualności / Nowy VivoBook Flip 14 od Asusa już jest

Nowy VivoBook Flip 14 od Asusa już jest

Firma ASUS zaprezentowała dziś swój najnowszy konwertowalny laptop z ekranem dotykowym z zawiasem 360 ° – VivoBook Flip 14 (TM420), który nie tylko jest odważnie stylizowany, ,ale również pozwala na używanie go w trybach laptopa, namiotu czy tabletu. Obsługuje również aktywny rysik ASUS Pen, który zapewnia naturalne pisanie i reakcję, a także precyzyjne wprowadzanie danych.

Nowy VivoBook Flip 14 jest oferowany z procesorem mobilnym AMD Ryzen 4700U, 8 GB pamięci RAM i grafiką Radeon, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielozadaniowości i rozrywki w rozdzielczości Full HD. Aby zapewnić ultraszybką pamięć masową, można zamówić dysk SSD PCIe o pojemności do 512 GB. Dzięki wbudowanemu procesorowi Intel WiFi 5 (802.11ac) uzyskamy łączność bez zakłóceń i stabilne połączenia sieciowe.

 

Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, VivoBook Flip 14 ma smukły 17,5 mm profil i lekką, całkowicie metalową obudowę, dzięki której waga całego urządzenia to zaledwie 1,4kg.

ASUS VivoBook Flip 14 (TM420) jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 2200 oraz 2600 zł (wersja ze wspomnianym szybkim dyskiem PCIe).

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.