Home / Aktualności / Nowy układ MasterLiquid ML360P od Cooler Master już niebawem

Nowy układ MasterLiquid ML360P od Cooler Master już niebawem

Do sieci trafiły pierwsze informacje na temat nowet chłodzenia AiO – MasterLiquid ML360P  celującego w segment premium. Srebrno-szara kolorystyka dominuje na chłodnicy, tulejach rurowych i bloku pompy, a zamiast trzech wentylatorów 120 mm, Cooler Master zastosował tam 3 wentylatory mieszane 120 mm (compound-fan) z Oświetleniem LED ARGB i subtelnymi akcentami świetlnymi na bloku pompy. Do sterowania oświetleniem tego coolera służy pojedyncze 3-stykowego złącze ARGB, aczkolwiek można też użyć dołączonego kontrolera LED, który pozwala dostosować kolor i przełączanie się między ustawieniami oświetlenia.

Każdy z trzech 120 mm wentylatorów  obraca się z prędkością do 1800 obr./min, przepychając do 45 CFM powietrza i generując hałas od 8 do 30 dBA. Stopa ML360P wykonana jest z miedzi, a chłodnica z aluminium. MasterLiquid ML360P obsługuje prawie wszystkie nowoczesne typy gniazd procesorów, w tym AM4, LGA115x, LGA2066, TR4 i sTRX4. W przypadku gniazd Threadripper należy użyć okrągłego modułu retencyjnego AIO, który AMD znajduje się w pudełku wszystkich detalicznych procesorów Threadripper. Producent nie ujawnił jeszcze ceny tego produktu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.