Home / Aktualności / Nowy Htc One. Specyfikacja i cena smartfona.

Nowy Htc One. Specyfikacja i cena smartfona.

nowy htc one 2014 one
Nowy HTC One to nadzieja firmy HTC na powtórzenie sukcesu poprzednika tego smartfona. Jednak mamy nadzieję, że HTC wyciągnęło wnioski z lekcji marketingu i odpowiednio wypromuje swój produkt tak aby mogł konkurować o miano najlepszego.  Dobrym przykładem promocji swoich produktów może być Samsung, który dzięki temu posiada znaczące udziały w rynku smartfonów z Androidem.

Nowy Htc One

Łącząc kilka źródeł odnośnie nowego smartfonu HTC One, uzyskaliśmy całkiem dobry obraz jego wyglądu, specyfikacji i ceny. Kosztujący około 580 funtów brytyjskich nowy HTC One jest nieco tańszy niż niedawno ogłoszony konkurencyjny smarfton Samsung Galaxy S5.

Niektóre elementy specyfikacji pokrywają się z S5, niektóre zaś są nieco gorsze. Tak więc nowy HTC One to 2,3 GHz,czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, podwójna 5 megapikselowa kamera z technologią ultrapixel oraz ekran 1080p to główne elementy specyfikacji. Android 4.4 KitKat jest bardzo prawdopodobną częścią tej specyfikacji.

Choć wiadomo jeszcze, że smartfon ten będzie posiadał  HTC BoomSound, GPS, NFC, i Wi-Fi, to nie wiadomo pozostałej specyfikacji takiej jak pamięć RAM, ilość megapikseli przedniej kamery, waga czy interfejsu użytkownika (wielce prawdopodobne, że HTC nieznacznie ulepszy obecny UI).

Nie potwierdzone zostało także to czy HTC zdecydowało się umieścić gniazdo rozszerzeń kart micro SD gdybyśmy chcieli zwiększyć pamięć masową. Ulepszeniu podobno uległ wygląd nowego HTC One oraz prędkość samego urządzenia.

Czy ta cena i wczesna specyfikacja przekonałaby was do zakupu tego smartfona? A może Samsung Galaxy S5 jest znacznie bardziej okazały dla was? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: Evleaks