Home / Aktualności / Nowy fragment rozgrywki The Crew 2 promuje ostrą dynamikę

Nowy fragment rozgrywki The Crew 2 promuje ostrą dynamikę

ubicom-crew-2

Jeśli lubicie ciągłą zmianę czy to w postaci rozwoju akcji, czy np. pojazdów czy ekwipunku, to The Crew 2, którego najnowszy zwiastun zaprezentowano podczas Gamescom w Kolinii powinno zaspokoić wasz apetyt.

Ostra dynamika rozgrywki osadzona w otwartym świecie Stanów Zjednoczonych osadza gracza raz w samochodzie, raz w łodzi a raz w samolocie. Jest ona na tyle imponująca, że zarówno na trasie jak i zwykłych drogach zapiera dech w piersiach. Twórcy nie tylko dopieścili dostępne w grze pojazdy ale również scenerię, co zapewne docenią gracze z mocniejszym sprzętem. 

Podczas gdy w grze możemy teleportować się do interesującej nas lokalizacji, to znacznie ciekawszą metodą może być wykorzystanie rampy, wyskok i przeniesienie się do kolejnej metody transportu np. samolotu. Ta z pozoru pozbawiona sensu funkcja gry zapewnia niezmierną ilość dobrej zabawy. Na myśl po części przychodzi Forza Horizon 3, która co prawda nie oferowała tak szerokiej gamy pojazdów, aczkolwiek jej dynamika rozgrywki była na podobnym poziomie.

Pomimo wspomnianych zalet gry w postaci różnorodności pojazdów, łodzi czy możliwości użycia samolotu ponad ciekawą grafikę, nie trudno zauważyć arkadowe zacięcie The Crew 2. Z tego też powodu gra ta może trafić w znacznie węższe grono odbiorców niż by to sobie życzyli jej twórcy.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.