Home / Aktualności / Nowy flagowy laptop dla graczy: MSI Stealth GS77

Nowy flagowy laptop dla graczy: MSI Stealth GS77

Nie zasypując gruszek w popiele w związku z pandemią, MSI przedstawia swój nowy flagowy laptop dla graczy: Stealth GS77 – zwycięzcę konkursu 2022 CES Innovation Awards. Stealth GS77 posiada zupełnie nową konstrukcję, która przesuwa zawias w kierunku środka i wykorzystuje bardziej wytrzymałe materiały, co skutkuje dwukrotnie większą trwałością w porównaniu do poprzednich modeli. Stealth GS77, balansując pomiędzy urządzeniem do pracy i gier, posiada dodatkowe funkcje do zastosowań biznesowych. Gładzik został powiększony o 50%, a klawisze są o 8% większe, co zapewnia jeszcze większą płynność pracy. Stealth GS77 wyposażony jest również w fizyczną blokadę kamery, która zapewnia dodatkową warstwę prywatności.

MSI Stealth G77 został wyposażony w najnowszy procesor Intela 12. generacji oraz kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti. „Moc Stealth GS nie jest czymś, co można zignorować. Może on pomóc Ci szybko przejść przez dzień, a następnie zapewnić moc do gier w nocy” – powiedział Marc Chen, dyrektor ds. zarządzania produktem w MSI Notebook.

Patrząc na specyfikację nie odkryjemy ameryki twierdząc, że trzeba będzie głęboko sięgnąć do kieszeni aby nabyć nawet podstawową konfigurację G77. Z dostępnością w związku z pandemią także może być różnie więc, lepiej chyba powstrzymać wodze i realnie podejść do wyboru gamingowego laptopa dla nas lub najbliższych.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.