Home / Konsole / Nowy dashboard w Xbox One już w listopadzie

Nowy dashboard w Xbox One już w listopadzie

Nowy Dashboard Xbox One

Wygląda na to, że Microsoft wprowadzi nowy dashboard w Xbox One już wkrótce, a dokładnie 12 listopada. Informacja ta pochodzi od samego Larrego Hreba @majornelson,tak więc jest jak najbardziej prawdziwa.

Nowy Dashboard Xbox One larry hryb

Nowy dashboard Xbox One (New Xbox One Experience lub NXOE w skrócie) zmieni całkowicie wygląd i dostęp do wszystkich funkcji tej konsoli, przynosząc także kompatybilność wsteczną  z grami Xbox 360, co od momentu jego zapowiedzenia jest szczególnie ekscytującym faktem. Niezaprzeczalnie prostota pójdzie na równi z przyrostem prędkości nowego interfejsu, dzięki czemu nie tylko dojdziemy szybciej do ustawień, gier czy innych aplikacji, lecz także bez straty czasu na ich szukanie.

Microsoft sukcesywnie i zgodnie z obietnicami wprowadza comiesięczne aktualizacje dla konsoli Xbox One, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia jej potencjalny zakup dla niezdecydowanych i używanie dla obecnych posiadaczy.

Niemniej jednak pojawiło się już kilka wątpliwości odnośnie nowego dashboardu w Xbox One, szczególnie wśród osób korzystających ze wspomnianego Preview Program, jako by nowy interfejs nadal pozostawiał wiele do życzenia, pomimo planowanej premiery za dwa tygodnie.