Home / Komputery Stacjonarne / Chłodzenie powietrzne / Nowy cooler CPU Arctic Freezer i11 CO dla całodobowego chłodzenia komputera

Nowy cooler CPU Arctic Freezer i11 CO dla całodobowego chłodzenia komputera

CPU Arctic Freezer i11 COJeśli  z jakiś względów wasz komputer pracuje lub musi pracować całą dobę, to z pewnością przyda mu się Arctic Freezer i11 CO, cooler który jest w stanie zapewnić bezproblemową pracę 24/7.

Najnowszy produkt Arctica posiada możliwości chłodzenia procesorów o TDP do 150W, a to dzięki 92mm wentylatorowi, ciepłowodom z bezpośrednim stykiem oraz specjalnie zaprojektowanemu radiatorowi. Te trio należy wspomnieć współpracuje szczególnie dobrze, zachowując przy tym rozsądny poziom hałasu.

Wentylator coolera Arctic Freezer i11 CO wyposażono również w najwyższej jakości japońskie łożyska, redukujące znacznie tarcie przy jego pracy, a także mniej łapiące kurz i odporne na większą temperaturę. Porównując nowy cooler do starego, jest on w stanie wytrzymać do pięciu razy dłużej dzięki wszystkim usprawnieniom.

W zestawie tego kompaktowego chłodzenia powietrzem dedykowanego podstawkom intela, w tym LGA 1150, 1151 , 1155, 1156 oraz 2011 znalazł się także backplate służący do jego lepszego zamocowania oraz pasta termoprzewodząca MX4.

Niestety poza prezentacją tych informacji, Arctic nie podał do wiadomości ceny ani dokładnej dostępności tego produktu.

CPU Arctic Freezer i11 CO 01CPU Arctic Freezer i11 CO 02CPU Arctic Freezer i11 CO 03