Home / Aktualności / Filmy / Nowy Batman – Ben Affleck napisze scenariusz, wyreżyseruje i zagra w nowym filmie

Nowy Batman – Ben Affleck napisze scenariusz, wyreżyseruje i zagra w nowym filmie

ben-affleck-new-batman

Ben Affleck, czyli jeden z najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood, zajmie się napisaniem scenariusza, reżyserią najnowszego filmu Batman, a co więcej także w nim zagra.

Informacje pochodzące z Comic-Con, a dokładnie ze strony Deadline, podają, że aktor zajmuje się niepotwierdzonym jeszcze filmem związanym z DC Comics. Pragniemy przypomnieć, że Ben aktualnie pojawił się jako Czarny Rycerz w mającym mieć już niebawem premierę filmie Batman vs. Superman: Dawn of Justice.

Wsółpraca pomiędzy Benem Affleckiem a Geoffem Johnsem (jedna z osób odpowiedzialnych za zarządzaniem projektami w DC Comics), ma zaowocować najnowszym Batmenem, który niestety nie pojawi się wcześniej niż najprawdopodobniej 2018 roku, a to chociażby z uwagi na fakt, że Ben chce ukończyć produkcję Live By Night, która jest przewidziana na jesień 2016.

Jak się dowiadujemy, Batman w tej wersji ma mieć akcję dziejącą się po tej w Batman vs. Superman i Justice League (ligi sprawiedliwości).

BenAffleck nie jest nowicjuszem jeśli chodzi o reżyserowanie, gdyż ma on już za sobą takie produkcje jak Gone Baby Gone, The Town czy Argo. Co więcej, zdobył on za niego nagrodę Akademii za najlepsze zdjęcia, oraz nagrodę za scenariusz do filmu Good Will Hunting.

Postaramy się was informować na bieżąco o tej ciekawej produkcji, za którą od początku do końca bierze się Ben Affleck.