Home / Aktualności / Nowy Assassin’s Creed na horyzoncie – czym może nas zaskoczyć Ubisoft

Nowy Assassin’s Creed na horyzoncie – czym może nas zaskoczyć Ubisoft

Nowy Assassins Creed

Doniesienia odnośnie nowej odsłony Assassin’s Creed, choć nieoficjalnie, wydają się nabierać kształtów, a to za sprawą wycieku zdjęcia z nadchodzącej odsłony tej serii.

Zgodnie z wyciekami informacji, w kolejnej wersji podążymy tropem patagonisty z Assassin’d Creed Syndicate i będziemy mogli wcielić się po raz kolejny zarówno w męską jak i żeńską wersję naszego bohatera. Niemniej jednak akcja gry ma zostać osadzona w Egipcie, kolebce ludzkości.

Jak się również dowiadujemy, Ubisoft ma zaprezentować grę już za kilka tygodni na E3, z podejrzewaną premierą na październik tego roku. Interesujący jest fakt, że gra nie będzie ograniczona jak to było w poprzednich jej odsłonach, lecz bardziej przypominać świat Skyrim pod względem rozległości. Pojawiły się nawet spekulacje, jako że nasz Assasyn będzie mógł nawet podróżować do pobliskiej Grecjii, co byłoby po prostu, niesamowite.

Jeśli wszystkie doniesienia się potwierdzą, nowy Assassin’s Creed z prewnością okaże się hitem, tak samo jak seria Far Cry, która na większą skalę wprowadziła eksplorację i zaoferowała graczom niespotykany poziom wolności i wyborów.

W grze jak można zauważyć z dostępnego zdjęcia, pojawią się również bitwy morskie (być może na styl tych z Black Flag). Wśród zadań mają pojawić się m.in. wykończenie krokodyla czy udanie się to tajemniczej willi.

A co wy sądzicie o nadchodzącej odsłonie Assassin’s Creed (potencjalnie nazwanej Origins)? Osobiście uważamy, że jeśli to co wiemy o tej grze się potwierdzi, gra przypadnie do gustu chyba każdemu.

Źródło: Vg247

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.