Home / Aktualności / Nowości w PS Now na sierpień 2021

Nowości w PS Now na sierpień 2021

Usługa PS Now przez kilka ostatnich miesięcy zdaje się przebijać pojawiającymi się tytułami to, co możemy otrzymać w PS Plus. W lipcu PS Now dosłownie zmiażdżyło swoją bratnią usługą tytułami, które w niej się pojawiły. A jak jest w sierpniu?

Nie jest już efektu wow (otrzymaliśmy trzy zamiast sześciu gier), ale nie da się powiedzieć, że SONY się nie postarało.

W tym miesiącu gracze otrzymują utrzymanego w klimacie Cyberpunk-a grę o tytule Ghostrunner, która jest efektem współpracy polskiego studia deweloperskiego One More Level, amerykańskiego 3D Realms oraz duńskiego Slipgate Ironworks. Gra została wydana 27 października 2020 roku.

Drugim tytułem, który pojawił się w sierpniu 2021 w PS Now jest NieR: Automata, dzieło studia PlatinumGames.  Jest to gra akcji przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby, która swój debiut miała na przełomie lutego i marca 2017 roku.

 

Ostatnią z dodanych do usługi SONY pozycją jest Undertale z września 2015 roku. Tytuł ten to fabularna gra autorstwa niezależnego twórcy gier, Toby’ego Foxa.

Pomimo tego, iż w sierpniu w PS Now pojawiło się mniej tytułów niż w lipcu, to i tak nie są to tytuły pokroju Plants vs Zombie, które to pojawiło się w sierpniowym PS Plus.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.