Home / Aktualności / Nowości Archos – jakie smartfony i tablety prezentuje Archos przed CES 2015

Nowości Archos – jakie smartfony i tablety prezentuje Archos przed CES 2015

Podobnie jak inni producenci, także i Archos zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i poazać część swoich nowych produktów jeśli chodzi o tablety i smartfony przez nadchodzącycymi targami CES 2015.

archos 50 diamondJednym z nich jest smartfon Diamond 50 należący do średniej półki cenowej i posiadającego m.in. 5 calowy ekran 1080p, procesor Snapdragon 615 oraz 2 GB pamięci RAM. Jak w większości podobnych produktów, także i tu znajdzie się 16 GB pamięci masowej, gniazdo rozszerzeń microSD, 16 MP kamera główna oraz 8 MP znajdująca się z przodu urządzenia oraz dwie tacki na karty SIM.

Archos Helium 4G
Jeśli chodzi o tablety to w linii nowych produktów znajdą się Archos 70 Helium 4G, Archos 80b Helium 4G jak również Archos 101 Helium 4G posiadające odpowiednio 7, 8 oraz 10,1 calowe ekrany.

Procesorem użytym w tym przypadku będzie MediaTek, który taktowany jest z częstotliwością1.5 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM, 8 GB miejsca na pliki (rozszerzalnej za pomocą  microSD), a całość obsługiwać ma szybki internet LTE.

Dosyć przeciętną naszym zdaniem okazała się użyta kamera 2 MP (modele 7 i 8 calowe) czy nawet 5 MP użyta w 10,1 calowym tablecie 101 Helium 4G.

Na takich specyfikacjach się skończyło, gdyż firma Archos nie zapowiedziała kiedy oraz w jakich cenach wspomniane urządzenia mobilne pojawią się na rynku. Być może dowiemy się czegoś więcej na ratgach CES, które odbędą się już 5 stycznia.