Home / Aktualności / Trzy nowe telewizory 4K od Panasonica, które zobaczymy w tym roku

Trzy nowe telewizory 4K od Panasonica, które zobaczymy w tym roku

Znany producent sprzętu RTV, Panasonic, zaprezentował właśnie trzy modele telewizorów, które pojawią się na rynku jeszcze w tym roku. Wśród nich znalazły się modele TX-65GZ2000E, TX-65GZ1500E oraz TX-50GX830E. Wszystkie trzy cechują się znakomitą jakością obrazu w rozdzielczości 4K, zadowalającą jak na TV jakość dźwięku (system Dolby Atmos) oraz nietuzinkowy wygląd m.in. dzięki cienkiej ramce. 

TX-65GZ2000E

Wyjątkowy telewizor OLED to najpotężniejszy model w gamie firmy Panasonic jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając oszałamiającą jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.

 

TX-65GZ1500E

Ten model zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem zapewnianym przez innowacyjny głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Visionä i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu. Panasonic wyposażył TX-65GZ1500E w ekran OLED.

 

 

TX-50GX830E

Przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K. Technologie dynamicznych metadanych Dolby Visionä i HDR 10+zapewniają wierną reprodukcję poszczególnych scen, podczas gdy technologia Dolby AtmosÒ przenosi widza w sam środek akcji z zapierającym dech w piersiach realizmem.

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 zł. Natomiast modele LED będą dostępne w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.