Home / Aktualności / Nowe, specjalne kolory obudowy NZXT S340 dostępne w europie

Nowe, specjalne kolory obudowy NZXT S340 dostępne w europie

NXXT S340 02
Po jesiennej premierze obudowy NZXT S340, która skusiła wszystkich ciekawym wyglądem, praktycznością oraz ceną, firma zdecydowała się uzupełnić gamę o nowe kolory.

Dostępna w cenie niespełna 70 euro obudowa mid-tower NZXT S340 będzie sprzedawana w kolorze czarnym matowym z niebieskim lub czerwonym akcentem, które w przeciwieństwie do niej są błyszczące.

Metalowe obudowy NZXT z tej serii charakteryzują się umieszczeniem napędów optycznych i dysków twardych w dolnej jej części, co stanowi nieco odmienne podejście do tematu niż w konkurencyjnych rozwiązaniach. Na uwagę zasługują także zarządzanie okablowaniem z wieloma miejscami w których możemy założyć zapinki.

Kolejną rzeczą, która wyróżnia NZXT S340 jest kompatybilność z wentylatorem Kraken X61 (umieszczanym z przodu),  Kraken X31 (z tyłu) oraz całkowitą liczbą trzech 140 mm lub 120 mm wentylatorów, które będą chłodziły nasze podzespoły. Co więcej panel przedni tej obudowy także umożliwia łatwy przepływ powietrza, które ponadto jest oczywiście filtrowane.

Jeśli zaś chodzi o inne elementy wymagane w tej klasie to możemy tu liczyć na USB 3.0, materiały wysokiej jakości czy filtrowane wloty powietrza oraz minimalne użycie plastików. To rozwiązanie NZXT może więc stanowić ideał obudowy dla każdego entuzjasty modingu, który w takiej cenie może mieć problemy ze znalezieniem lepszego produktu.

 NXXT S340 01
NXXT S340 03