Home / Aktualności / Angry Birds – 30 nowych poziomów w grze

Angry Birds – 30 nowych poziomów w grze

nowe poziomy Angry BirdsAngry Birds ze studia Ravio doczekały się nowych poziomów, a dokładnie 30 w których gracz zostanie wrzucony w środek laboratorium świń. Tym samym zabawa w unicestwianie prosiaków zaczyna się od nowa.

Nie przypuszczaliśmy iż po wydaniu coraz to nowszych odsłon gry Angry Birds, Ravio powróci do korzeni dając tym samym oryginałowi nowe życie.

Nowe poziomy w Angry Birds

W nowych poziomach do dyspozycji dostaliśmy Ptasią Bombę (Bomb Bird), mogącą wystrzelić falę uderzeniową lub porazić prądem. Tym samym otrzymaliśmy nowe możliwości destrukcji naszego placu zabaw. Czyż nie brzmi to co najmniej obiecująco?

Nowością w tych poziomach Angry Birds są eliksiry zmieniające wygląd świnek. Być może producent chciał tym samym uspokoić swoje (lub nasze) sumienie podczas eliminacji wieprzowych przyjaciół.

Aktualizacja jest już dostępna zarówno w App Store dla systemu iOS jak i Play Store dla posiadaczy urządzeń z Androidem. Jeśli nie jesteście znudzeni serią Angry Birds to polecamy sięgnięcie po tą aktualizację gdyż te kilka nowości na pewno przyniosą wspomnienia z przyjemności jaką ta gra oferowała zaraz po jej premierze.

Pobierz: Angry Birds Android Play Store    Angry Birds iOS App Store

Źródło: Informacja prasowa