Home / Aktualności / Nowe peryferia komputerowe Tesoro już wkrótce

Nowe peryferia komputerowe Tesoro już wkrótce

Nowe peryferia komputerowe Tesoro mają się ukazać już wkrótce bo podczas targów Computex w Taipei trwających pomiędzy 3 a 7 czerwca. Wśród zaprezentowanych produktów mają być klawiatury, zestawy słuchawkowe i głóśnikowe.

Peryferia komputerowe Tesoro – wszystko dla graczy

Jeśli jesteście profesjonalnymi graczami lub po prostu doceniacie jakość produktów skierowanych do graczy to peryferia komputerowe Tesoro powinny was z pewnoiścią zainteresować. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz prezentujące agresywną stylistykę produkty tej firmy posiadają szereg unikalnych funkcji takich jak wbudowana pamięć (klawiatura Excalibur G7NL) , nagrywanie macro czy podświetlenie LED a wszystko to w przystępnej cenie. Przykładem tego może być klawiatura Excalibur G7NL.

Wśród produktów, które jak wspominaliśmy pojawią się podczas Computex 2014 będzie m.in. nauszny zestaw słuchawkowy Kuven Pro w zestawie z głośnikami 5.1 oferującym dźwięk przestrzenny. Tesoro ma w rękawie także nowe słuchawki douszne Olivant, które wyróżniają się z szeregu podobnych produktów przede wszystkim podwójnymi membranami 15 i 7 mm w każdej ze słuchawek. Jest to po niekąd rewolucyjne rozwiązanie, z którego firma jest bardzo dumna. Podwójne membrany pozwalają na jeszcze lepszy dźwięk oraz na separację basów.

Dodatkowo nowe peryferia komputerowe Tesoro zostały powiększone o klawiatury mechaniczne. Wśród nich gracze i pozostali nabywcy zobaczą pierwszą mechaniczną w 80% klawiaturę Tizona Elite G2NFL podświetlenie pojedynczych klawiszy pełnymi kolorami oraz odłączaną klawiaturą numeryczną G2NFLP.

Pozwolić to ma tym samym na wybór, który klawisz zostanie podświetlony w danym z ustalonych profilów. Podświetlenie będzie możliwe w jednym z możliwych milionów palety kolorów RGB.

Kontrona każdego klawisza osobno jeśli chodzi o podświetlanie jest z pewnością bardzo interesującą funkcją. Można w ten sposób tworzyć strefy gier lub po prostu wykorzystać efektywne poświetlanie w inny sposób.

Interesującą informacją jest również ta, iż Tesoro planuje podczas Computexu premierę swojej pierwszej w historii tej firmy obudowę komputerową. Sami jesteśmy ciekawi jej wyglądu i funkcji.

 

peryferia komputerowe Tesoro Computex 2014

Źródło: TechPowerUP