Home / Aktualności / Nowe obudowy Thermaltake Versa H34 oraz H35 zaprezentowane

Nowe obudowy Thermaltake Versa H34 oraz H35 zaprezentowane

mainThermaltake Versa H34 02
Thermaltake Versa H34 oraz H35 to dwie świeżo zaprezentowane obudowy mid-tower, które celują w graczy lub osoby lubujące się w samodzielnej budowie komputerów.

Obudowy Thermaltake wykorzystują modularną budowę klatek na dyski twarde, oferują dużo miejsca wewnątrz na rozbudowę sprzętu z wyższej półki cenowej jak również oferują dobry system wentylacji oraz filtracji powietrza zapobiegający dostawaniu się kurzu do wewnątrz.

Jak można było podejrzewać montaż chłodzenia wodnego w tej obudowie nie powinien sprawiać najmniejszego problemu, gdyż producent także i o tym pomyślał.

Zarówno Versa H34 jak i H35 posiadają specjalnie perforowane panele, wspomniane wcześniej filtry powietrza oraz nóżki podwyższające całą konstrukcję i polepszające przepływ powietrza.

Thermaltake zastosował również pewną innowację w tych produktach w postaci modularnych zatok na napędy 5,25 oraz 3,5 cala w konfiguracji 3+2, które mogą być zamontowane bez użycia śrubokręta. Co więcej zatoki na dyski można wymontować, zyskując miejsce gdy te będzie nam potrzebne.

W obudowach Versa H34 oraz H35 nie musimy się także martwić o bałagan gdyż jak prawie w każdej obecnej obudowie, tak i tu mamy system zarządzania kablami przez co polepszymy obieg powietrza wewnątrz i obniżamy temperaturę.

Dla jeszcze większego obniżenia temperatur panujących w obudowie Thermaltake postarał się o zamontowanie dwóch 120 mm wiatraków obracających się z prędkością do 1000 obr. /min. Jeśli z jakiś powodów nie obniżą one znacząco temperatur panujących w niektórych obudowach, można zamontować kolejne 120 lub 140 mm wiatraki do czego służą przygotowane otwory.

Chłodzenie wodne zaś wspiera chłodnice aż do 360 mm długości, co przyda się również w przypadku długich kart graficznych.

Tak więc sami widzicie, obudowy Thermaltake Versa H34 i H35 oferują niespotykany poziom wentylacji, w tak kompaktowym wykonaniu. Ceny ani dostępności producent na razie nie ujawnił.