Home / Aktualności / Nowe obudowy MarbleShell od Enermaxa udowadniają, że nadal można zaskoczyć pod względem designu

Nowe obudowy MarbleShell od Enermaxa udowadniają, że nadal można zaskoczyć pod względem designu

ENERMAX, producent wysokowydajnych produktów sprzętowych do komputerów PC, wprowadza na rynek  obudowę komputerową z adresowalnymi diodami RGB o nowoczesnym designie panelu przedniego, w której dynamiczne efekty świetlne wstępnie zainstalowanych adresowalnych wentylatorów wlotowych RGB odbijają się od szczelin między  stylizowanym na marmur panel przedni, zapewniając stylowy wygląd. Seria MarbleShell została zaprojektowana z bocznym panelem ze szkła hartowanego i wielofunkcyjnym tunelem na dole, co zapewnia schludny wygląd wewnątrz obudowy. Seria obejmuje wersje mini-tower i mid-tower, z każdą wersją jest dostępna również w kolorze czarnym i białym.

Obudowa umożliwia zamontowanie kart graficznych o długości max. 368mm zasilaczy 160mm oraz chłodzenia procesora o wysokości 164mm. W przypadku chłodzenia CLC mamy możliwość zamocowania chłodnicy 280mm z przodu, dwóch 120 lub 140mm wentylatorów na górze  oraz jednego 120 mm wentylatora / chłodnicy 120 mm z tyłu.

Seria MarbleShell oferuje 2 sposoby sterowania oświetleniem RGB, pierwszy związany jest  płytami głównymi obsługującymi adresowalne RGB, drugi to wybór wstępnie ustawionych 13 efektów świetlnych przez górny panel I / O. Ta seria dodatkowo zapewnia zintegrowany koncentrator do synchronizacji oświetlenia 6 adresowalnych urządzeń RGB.

Na chwilę obecną firma nie poinformowała o cenach tej obudowy. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.