Home / Aktualności / Nowe moduły pamięci DDR5 od HikVision trafiają do sprzedaży

Nowe moduły pamięci DDR5 od HikVision trafiają do sprzedaży

Wszyscy którzy na bieżąco śledzą najnowsze trendy wiedzą, że Hikvision, regularnie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty, w tym podzespoły skierowane do graczy. Tym razem producent z dumą prezentuje swoje pierwsze pamięci RAM DDR5, które trafiają na rynek w ramach serii U1.

Hikvision rozszerzył ofertę podzespołów dla graczy o moduły pamięci RAM DDR5 skierowane do użytkowników poszukujących wydajnych podzespołów w niewygórowanej cenie. Seria U1 wyróżnia się najwyższą jakością wykonania i jest kompatybilna z najnowszymi platformami Intela (Alder Lale i Raptor Lake) oraz AMD (Ryzen 7000).

 

Pamięci RAM Hikvision U1 dostępne są w dwóch wersjach, czyli z taktowaniem do 4800 MHz przy opóźnieniach rzędu CL40 oraz 6200 MHz przy opóźnieniach wynoszących CL34. Oferowane są jako pojedyncze 16-gigabajtowe moduły, więc każdy użytkownik może dopasować ich liczbę do własnych potrzeb – od pojedynczej kości do mniej wymagających urządzeń do zastosowań biurowych, po konfiguracje dwu- czy czterokanałowe dla maksymalnej wydajności w grach czy profesjonalnych aplikacjach użytkowych.

 

Jak w przypadku wszystkich rozwiązań Hikvision z zakresu pamięci RAM i nośników danych, konsumenci mogą liczyć na niezawodność i najwyższą trwałość komponentów, produkowanych w fabryce własnej Hikvision, gwarantowaną przez rygorystyczną kontrolę jakości.

 

Pamięci z serii U1 oferują wysoką wydajność, ale jednocześnie chronią portfel przy składaniu nowej platformy. Entuzjaści gamingu i podkręcania powinni zresztą uważnie śledzić doniesienia z obozu Hikvision, bo producent planuje w najbliższej przyszłości wprowadzić na rynek pamięć RAM o jeszcze wyższym taktowaniu i lepszej wydajności, która dołączy do już bogatego portfolio dysków SSD, pamięci flash oraz kart pamięci SD.

 

Moduły Hikvision U1 pojawią się w polskich sklepach w pierwszej połowie grudnia, a ich sugerowane ceny wynosić będą:

  • Hikvision U1 16GB DDR5-4800 CL40 – 399 zł
  • Hikvision U1 16GB DDR5-6200 CL34 – 453 zł

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*