Home / Aktualności / Nowe modele słuchawek Razer Adaro są już w sprzedaży!

Nowe modele słuchawek Razer Adaro są już w sprzedaży!

Firma Razer poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o słuchawki z serii Adaro. Do klientów trafią słuchawki nauszne (3 modele) oraz douszne (jeden model). Opisywane nowości wg deklaracji producenta cechować ma wysoka jakość wykonania oraz jakość oferowanego dźwięku.

Razer Adaro DJPierwszym z wprowadzanych na rynek modeli jest Razer Adaro DJ, w których zastosowano 50-mm neodymowe przetworniki (32 Ohm) oferujące czułość na poziomie 96 dB +/- 3 dB, z kolei pasmo przenoszenia mieści się w zakresie 20 Hz – 20 kHz.

Dodatkowo zastosowano tu odpinane okablowanie w materiałowym oplocie o długości 1,3 m, adapter Jack 3,5mm – 6,35 mm, a także wygodne i zarazem miękkie wykończenie nauszników z obrotowymi kopułkami głośników. Cena ww. zestawu słuchawkowego wynosi 199,99 euro.

Razer Adaro StereosDrugą z opisywanych nowości są bezprzewodowe słuchawki Razer Adaro Wireless, które do komunikacji wykorzystują interfejs Bluetooth 4.0 ze wsparciem dla technologii aptX.

Producent zastosował w nich 40-mm przetworniki (impedancja 32 Ohm), oferujące pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz oraz czułość 91 dB +/- 3 dB. Zasięg działania słuchawek to 10 m, zaś ich maksymalny czas pracy od ładowania do ładowania wynosi do 20 godz. Cena tego modelu to 149,99 euro.

Razer Adaro WirelessRazer Adaro Stereos to trzeci komplet słuchawek tego producenta, który właśnie trafił do sprzedaży.

Podobnie jak w powyższym, bezprzewodowym zestawie słuchawkowy, zastosowano tu 40-mm neodymowe przetworniki, których ich czułość w tym przypadku wynosi aż 104 dB +/-3 dB.

Pasmo przenoszenia jest identyczne i mieści się w zakresie 20 Hz – 20 kHz. Ponadto końcówka złącza Jack 3,5 mm pokryta jest warstwa złota. Sugerowana cena detaliczna to 99,99 euro.

Razer In-EarsOstatnią z nowością są douszne słuchawki Razer Adaro In-Ears. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary udało się we wnętrzu miniaturowych, aluminiowych kopułek zmieścić 10-mm neodymowe przetworniki (32 Ohm).

Producent podkreśla, że jakość wykonania tej konstrukcji stoi na bardzo wysokim poziomie. Zakres częstotliwości pracy jest taki sam jak u jego większych braci, zaś czułość głośników to 96 dB +/- 3 dB. Długość przewodu słuchawkowego z pozłacanym gniazdem Jack 3,5 mm wynosi 1,3 m. Sugerowana cena detaliczna za douszne słuchawki z serii Adaro wynosi 79,99 euro.

Źródło: Razer

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.