Home / Aktualności / Nowe krążowniki we wczesnym dostępie w World of Warships na PC

Nowe krążowniki we wczesnym dostępie w World of Warships na PC

W grze World of Warships wraz z pierwszą w tym roku aktualizacją 0.11.0.1 gracze mogą zapoznać się z nowymi pan-azjatyckimi krążownikami. Ponadto, można wypożyczać super okręty do bitew losowych, spróbować swoich sił w asymetrycznych pojedynkach, a w zbrojowni czekają nowe dodatki!

To pierwsza aktualizacja w nowym roku, a gracze już teraz mogą spróbować nowych, interesujących okrętów linii pan azjatyckiej. Jednostki znane są z małych dział o dużej szybkostrzelności oraz potężnych torped głębinowych. Nowe okręty to, między innymi, Chunking z Chin na poziomie V, malezyjski Rahmat na poziomie VI aż do potężnego Jinana.

W grze pojawia się 28 nowych misji w czterech, cotygodniowych transzach, w których można odblokować m.in. krążownik pan azjatycki Chumphon poziomu VII oraz okolicznościowe tokeny. Za nie odblokujemy nowe kamuflaże, naszywki oraz zestawy z nowymi okrętami Rahmat poziomu VI, Harbin na VIII oraz Sejong. Aby uczcić dodanie nowych jednostek port w grze został upiększony o motywy azjatyckiego smoka i księżycowego nowego roku.

Aktualizacja 0.11.0 przynosi ze sobą specjalny kamuflaż na popularny pancernik Fuso. Będzie on dedykowany fanom gry na Twitchu i Discordzie, jak również tym aktywnie rekrutujących nowych kapitanów do gry.

Po zmaganiach w bitwach rankingowych oraz kooperacyjnych, super okręty są gotowe na dalsze testy, tym razem w bitwach losowych. Te popularne, gigantyczne i potężne jednostki staną się niedługo stałym elementem World of Warships.

Wracają też asymetryczne bitwy! Przeszły one kila zmian i teraz zawierają od 6 do 8 okrętów poziomów IX i X po jednej oraz 9-12 jednostek poziomów VII i VIII po drugiej.

Wreszcie w Zbrojowni pojawił się nowy projekt za żelazo na krążownik Incomparable. Dzięki swym 508 mm działom głównym oraz 2 wyrzutniom zdolnym wodować 4 torpedy jednocześnie ten okręt jest nie tylko szybki, ale i silny.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.