Home / Aktualności / Nowe kontrolery Mad Catz S.U.R.F.R. oraz L.Y.N.X. 3 zapowiedziane

Nowe kontrolery Mad Catz S.U.R.F.R. oraz L.Y.N.X. 3 zapowiedziane

Mad Catz, producent wysokiej jakości klawiatur, myszy i mikro-konsoli M.O.J.O,zapowiedział dwa nowe kontrolery do gier, Mad Catz S.U.R.F.R. oraz L.Y.N.X. 3.

Owe kontrolery, które zstały zapowiedziane przed a nie podczas mających nastąpić niebawem MWC 2015, mają się przydać nie tylko podczas grania, lecz również surfowania w internecie.

Mad Catz S.U.R.F.R. to kontroler wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY oraz kontroler myszki, dzięki którym i w grach i w internecie będziemy mieli przewagę nad użytkownikami korzystającymi wyłącznie z ekranów swoich smartfonów.

Co więcej, kontroler ten połączy siębez problemu z każdym urządzeniem bazującym na systemie Android, Android TV, komputerami PC czy podobnymi urządzeniami.

Jak możecie zauważyć z poniższego zdjęcia, S.U.R.F.R. posiada także dwa analogowe analogowe dżojstiki, boczne spusty, kilka przycisków specjalnych oraz pad kierunkowy. Mad Catz wyposażył go również w uchwyty ułatwiające trzymanie go w dłoniach podczas szczególnie intensywnych gier.

Kontroler ten ędzie dostępny w kolorze białym, czarnym i czerwonym w cenie niecałych 80 dolarów już w maju.

Kontrolery Mad Catz S.U.R.F.R. and L.Y.N.X. 3

Drugim zapowiedzianym kontrolerem był Mad Catz L.Y.N.X. , kontroler z nieco futurystycznym wyglądem oraz jużcałkiemgrowym przeznaczeniem.

Kupując go również jak w przypadku większego brata, nie będziemy musieli się martwić o kompatybilność, szczególnie jeśli chodzi o Androida oraz PC. C więcej, nabywając go nie wydamy aż tyle, choć 70 dolarów (tylko 10 mniej niż w przypadku S.U.R.F.R.) to również nie mało jeśli chodzi o taki gadżet.

 

 

Kontrolery Mad Catz S.U.R.F.R. and L.Y.N.X. 3 01