Home / Aktualności / Nowe kamery internetowe Logitech Brio z serii 300 dostępne wkrótce

Nowe kamery internetowe Logitech Brio z serii 300 dostępne wkrótce

Logitech zaprezentował właśnie zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych kamery internetowe 1080p w postaci modeli Brio 300 i Brio 305. Kamerki te pozwalają pokazać się z jak najlepszej strony podczas rozmów wideo z uwagi na automatyczną korekcję światła i mikrofon z redukcją szumów. Ich wyposażenie sprawia, że użytkownicy są widziani i wyraźnie słyszani pomimo słabego oświetlenia i hałasu w tle. Dzięki niezawodnej jakości obrazu za każdym razem użytkownicy mogą uczestniczyć w rozmowach wideo z poczuciem pewności i zaangażowania.

Jak się dowiedzieliśmy, Logitech przebadał ponad 3000 osób pracujących zdalnie* i okazało się, że większość niekorzystających z kamer internetowych zmaga się ze złymi warunkami oświetleniowymi, niekorzystnymi kątami ustawienia kamery i niskiej jakości dźwiękiem z głośników laptopa. Kamery internetowe z serii Brio 300 są idealne dla tych, którzy szukają prostego, ale jakościowego rozwiązania, które istotnie poprawia doświadczenia podczas spotkań wideo dzięki zewnętrznej kamerze internetowej – powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny Logitech B2B. Dla firm, które muszą dostarczyć certyfikowane, intuicyjne w obsłudze kamery internetowe do domowych lub biurowych stacji roboczych pracowników, Brio 305 jest przyjazną dla budżetu opcją – dodaje Wharton.

Co już jest dziś standardem, nowe kamery internetowe Logietecha łączą się z komputerami za pośrednictwem portu USB-C, co ułatwia dołączanie do spotkań wideo. Po zakończeniu spotkania wystarczy szybko obrócić wbudowaną przesłonę, aby mieć pewność, że obiektyw kamery jest zablokowany i nie widać już stanowiska pracy.

Niekonwencjonalna konstrukcja w kształcie stożka dodaje charakteru każdemu stanowisku pracy. Kamery dostępne są w kolorach białym, grafitowym i różowym. Urządzenia harmonijnie współgrają z myszami i klawiaturami firmy Logitech, tworząc stylowy i spójny zestaw.

Seria Brio 300 to najnowsza oferta w portfolio kamer internetowych firmy Logitech wspierająca Nową Logikę Pracy, w której osobiste miejsca pracy są zindywidualizowane, łatwe w konfiguracji i użytkowaniu oraz świadomie zaprojektowane z myślą o tworzeniu pozytywnej rzeczywistości. Nowa Logika Pracy to projekt Logitech polegający na dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla osób wykonujących swoje obowiązki w dowolnych przestrzeniach i miejscach.

Istotne z punktu widzenia zespołów IT wyposażających stanowiska robocze pracowników i biura domowe w kamery Brio 300 jest to, że są one kompatybilne z większością platform wideokonferencyjnych i posiadają certyfikaty zgodności z Microsoft Teams, Zoom i Google Meet. Kamery Brio 305 można łatwo wdrożyć w różnych organizacjach i zdalnie nimi zarządzać za pośrednictwem Logi Sync, co zmniejsza liczbę zgłoszeń do działu pomocy technicznej.

Brio 300 i Brio 305 będą dostępne od stycznia 2023 roku na stronie logitech.com oraz u innych sprzedawców detalicznych. Sugerowana cena detaliczna obu kamer internetowych wynosi 69,99 USD.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*