Home / Aktualności / Nowe głośniki Bluetooth ART AS-B02 i AS-B11- muzyka nie tylko dla matematyków

Nowe głośniki Bluetooth ART AS-B02 i AS-B11- muzyka nie tylko dla matematyków

nowe głośniki bezprzewodowe ART AS-B02 i AS-B11 korzystające z Bluetooth. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, głośniki pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych.

ART AS-B02Pierwszy z wprowadzonych właśnie do sprzedaży głośników model ART AS-B02 to niewielkie urządzenie w kształcie sześcianu. Jego moc znamionowa RMS wynosi 3W. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 120Hz-18KHz. Czułość to 90dB. Wbudowany akumulator wystarcza na około 6 godzin odtwarzania muzyki. W sprzedaży detalicznej możemy go nabyć już za 42 zł.

ART AS-B11ART AS-B11 czyli druga nowość ART jeśli chodzi o głośniki jest nieco większym, podłużnym urządzeniem. Zintegrowana bateria pozwala na słuchanie muzyki przez 10 godzin. Pasmo przenoszenia wynosi 90Hz-18KHz, a moc RMS urządzenia to 6W. Czułość równa jest 96dB. Za ten nieco bardziej zaawansowany głośnik przyjdzie nam zapłacić 82 zł.

Urządzenia charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem opartym o bryły geometryczne. Obudowa została wykonana z matowej gumy poprzecinanej eleganckimi żłobieniami. Ponadto, model ART AS-B02 posiada wyróżniające się czerwone przyciski. Membrana głośnika ART AS-B11 została osłonięta dyskretną, metalową siatką.

Oba urządzenia pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą wbudowanego mikrofonu. Jakość dźwięku będzie zauważalnie lepsza, niż w przypadku korzystania z funkcji głośnomówiącej telefonu.

Za komunikację obu głośników odpowiada moduł Bluetooth w wersji 3.0, którego zasięg wynosi około 10 metrów. Ładowanie akumulatorów przebiega poprzez port micro USB. Za pomocą gniazda minijack możemy podłączyć do nich źródło dźwięku, takie jak odtwarzacz MP3 lub inne urządzenia, które nie posiadają interfejsu Bluetooth.

ART AS-B02 i AS-B11 posiadają następujące przyciski:

  • włącz/wyłącz
  • start/pauza/odbiór połączenia przychodzącego
  • głośniej/następny utwór
  • ciszej/poprzedni utwór

Głośniki ART objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.