Home / Aktualności / Trzy nowe designy kontrolera Xbox One już we wrześniu

Trzy nowe designy kontrolera Xbox One już we wrześniu

Nowe kontrolery Xbox One

Już niebawem bo we wrześniu, Microsoft udostępni nowe designy kontrolera Xbox One w tym zielono-szary, Patrol Tech czy też Volcano Shadow w specjalnych edycjach.

Wspomniane kolory kontrolerów, tak samo jak w przypadku Xbox Design Lab wspierają technologię Bluetooth w związku z czym współpracują nie tylko z konsolami Xbox (Xbox One, One S oraz nadchodzący One X) ale i z komputerami PC jeśli posiadamy wspomniany moduł BT. Jeśli nie, to za równowartość 25 dolarów  możemy nabyć bezprzewodowy adapter, który bez problemu współpracuje z systemem Windows 10. Co więcej, adapter ten jest o 66 procent mniejszy niż jego poprzednik, dzięki czemu nie jeśli zdecydujemy się na jego wpięcie do widocznej części obudowy nie będzie psuł wyglądu naszego komputera. W przypadku gdybyśmy chcieli nabyć adapter i kontroler, to jedną ze wspomnianych edycji / wersji kolorystycznych można nabyć za ok. 80 dolarów.

Zielono-szara wersja kontrolera Xbox One pojawi się w sprzedaży 5 września, Volcano Shadow 18 września zaś Patrol Tech 26-go.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.