Home / Aktualności / Nowe bezprzewodowe głośniki Tracera – Splash XXL TWS, Splash L TWS oraz Splash M TWS

Nowe bezprzewodowe głośniki Tracera – Splash XXL TWS, Splash L TWS oraz Splash M TWS

Jeśli jesteś jedną z osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu lub muzyka jest twoim nieodzownym kompanem podróży, to Tracer pomyślał o tobie wypuszczając specjalną propozycję  w postaci nowych głośniki bezprzewodowych Bluetooth. Wśród nowości tego właśnie producenta znalazły się Splash XXL TWS, Splash L TWS oraz Splash M TWS, które dzięki swojej wodoszczelności sprawdzą się doskonale zwłaszcza nad wodą oraz w innych miejscach o wysokim ryzyku zalania.


Głośnik bezprzewodowy Tracer Splash XXL TWS to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się muzyką w plenerze i wzmocnić dźwięk dochodzący z urządzeń mobilnych. Model ten jest wodoszczelny, dzięki czemu spokojnie można z niego korzystać na plaży, a nawet w łódce lub żaglówce. Klasa wodoszczelności IPX6 gwarantuje całkowitą ochronę przed płynącymi z różnych kierunków strumieniami wody z wydajnością aż do 100 litrów na minutę.

Głośnik w wersji XXL oferuje 30W mocy. Dzięki technologii True Wireless Stereo można połączyć ze sobą kilka urządzeń. Wykorzystując Bluetooth i TWS każdy może stworzyć mocny zestaw grający w stereo. Głośnik wyposażony jest w akumulator, który pozwoli mu grać nieprzerwanie nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Dla dodatkowych walorów wizualnych model ten wyposażony został w diody RGB LED.

Podobnie jak swój większy brat, Tracer Splash L TWS oraz Tracer Splash M TWS zostały wyposażone w możliwość parowania urządzeń za pomocą Bluetooth i True Wireless Stereo oraz wodoszczelność klasy IPX6. Urządzenia te są jednak bardziej kompaktowe. Mniejsze zestawy zapewniają moc 10W, a bateria pozwoli nawet na 10 godzin zabawy na pełnym akumulatorze w przypadku wersji L oraz 6 godzin w przypadku modelu M.

Głośniki Tracer można nabyć w sklepach z elektroniką w cenie 259 zł za model Splash XXL TWS, 89 zł za Splash L TWS i 84,90 zł za Splash M TWS.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.