Home / Aktualności / Nowe aktualizacje do wersji PC i konsolowej do World of Warships

Nowe aktualizacje do wersji PC i konsolowej do World of Warships

Firma Wargaming, twórca i wydawca gier o bitwach morskich World of Warships i World of Warships: Legends informuje o nowej zawartości do swoich flagowych tytułów.

Worlds of Warships: Legends (konsole)

W wersji konsolowej prym wiedzie 7 nowych, europejskich okrętów. Do gry trafia polski okręt (Gryf) oraz 6 szwedzkich (po raz pierwszy w grze!) zapewnią moc wrażeń graczom lubiącym szybkostrzelne niszczyciele. Obecnie są dostępne we wczesnym dostępie, a od przyszłej aktualizacji trafią do drzewek technologicznych. Dwóch nowych dowódców dołącza do gry – Conrad Helfrich oraz Stig Hansson Ericson dedykowany szwedzkim jednostkom. 

Wraz z aktualizacją wystartowała kampania Back to Belfast startuje i pozwoli na odblokowanie (z admirality backing) potężnego krążownika Belfast ‘43. W grze pojawia się ponadto po raz pierwszy system aukcyjny gdzie gracze będą mogli oferować dublony i kredyty za różne rzeczy wystawione na licytację. Aktualizacja przynosi również trzy nowe sezony aren wraz z mechaniką wyścigu zbrojeń.

Worlds of Warships (PC)

Trzy nowe, francuskie krążowniki debiutują w najnowszej aktualizacji. Dostępne we wczesnym dostępie jednostki Cherbourg (poziom VIII), Brest (poziom IX) i Marseille (poziom X) przypływają z potężnymi działami i zabójczą skutecznością na bliskim dystansie.

Azur Line powraca na morza i oceany. Dostępne od 27 maja będą kamuflaże dla okrętów Iowa, Indomitable i Shōkaku wraz z 6 nowymi dowódcami wliczając w to słynnego Bismarcka i New Jersey. AL. Aurora i AL. Azuma rozszerzą linię oficjalnych okrętów Azur Line.

Gracze będą również mogli odkryć pełne uzupełnienie włoskich niszczycieli, wezmą udział w bitwach rankingowych i klanowych, sprawdzą swoje umiejętności w Wyścigu Zbrojeń.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.