Home / Aktualności / Nowa wersja kultowego radia Teufel 3SIXTY trafia do sprzedaży

Nowa wersja kultowego radia Teufel 3SIXTY trafia do sprzedaży

3SIXTY, najnowsze radio marki Teufel to produkt łączący w sobie funkcje klasyczne z nowoczesnymi począwszy od tradycyjnego radia FM, poprzez cyfrowe radio DAB+, a skończywszy na odtwarzaniu serwisów streamingowych czy przez Bluetooth.

Użytkownicy mają do wyboru całą gamę źródeł muzyki. Swoje ulubione stacje, albumy lub listy utworów mogą zapisać w pamięci urządzenia, by mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Radio Teufel jest kompatybilne z usługami Spotify Connect i Amazon Music. Z tyłu obudowy umieszczony został port USB i wejście AUX. Radio potrafi również odtwarzać pliki bezstratne z nośników USB oraz lokalnych serwerów muzycznych DLNA.

Pod osłoną materiałową, na górnej pokrywie radia 3SIXTY znajdują się dwa pionowo ułożone głośniki szerokopasmowe. Emitują one dźwięk, który rozchodzi się na 360 stopni wokół urządzenia.

Dzięki technologii Dynamore możemy cieszyć się czystym i mocnym brzmieniem niezależnie od umiejscowienia radia 3SIXTY w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o basy, za ich emisję odpowiada zintegrowany pojedynczy 90-cio milimetrowy subwoofer na spodzie radia. Co więcej, brzmienie basów i wysokich tonów może być dostosowane do indywidualnych upodobań za pomocą korektora.

Nieodzownym elementem każdego pożądnego produktu jest jego łatwa obsługa. Jeśli chodzi o 3SIXTY,  może być ono obsługiwane aż na cztery sposoby. Pełne sterowanie odbywa się za pomocą fizycznych przycisków na urządzeniu lub za pomocą aplikacji na smartfon – Teufel Remote App. Nawigacje po menu ułatwia nowy, bardziej czytelny kolorowy wyświetlacz, który zastąpił wersję czarno-białą. Dodatkowo, nowością jest możliwość obsługi za pomocą komend głosowych dzięki asystentowi Amazon Alexa. W opakowaniu znajduje się również pilot. Wbudowany zegar z obsługą dwóch stref czasowych pozwala zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie o określonej porze.

Dobrze, a ile taka przyjemność będzie nas kosztowała, spytacie? Opisywane tu radio zamówić można na stronie www.teufel.pl w cenie 1299 zł. Oprócz klasycznej 

wersji, nowe RADIO 3SIXTY jest teraz dostępne również w kolorze białym.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.