Home / Aktualności / Nowa obudowa od Zalman – model S3 TG trafia do sprzedaży

Nowa obudowa od Zalman – model S3 TG trafia do sprzedaży

Zalman to firma, która nie tylko aktywnie wprowadza systemy chłodzenia ale również ma na swoim koncie wiele produktów odznaczających się eleganckim wyglądem, rozsądnym wyposażeniem i dobrą relacją ceny do jakości takich jak obudowy.

Zalman S3 TG to obudowa wykonana w formacie ATX Mid-Tower i została przystosowana do montażu płyt głównych ATX, mATX lub Mini-ITX. W jej wnętrzu można zainstalować dwa dyski twarde HDD 3,5” i dwa SSD 2,5”, a także chłodzenie powietrzne o wysokości do 156 mm, czy kartę graficzną o długości 330 mm. Na dole jest też specjalna przestrzeń dla zasilacza o długości do 180 mm. Na kiepską przestronność nie można więc narzekać – w obudowie można zamontować niemal wszystkie pecetowe komponenty, nawet te przeznaczone dla entuzjastów.

S3 TG Zalmana przyciąga uwagę już na pierwszy rzut oka. Producent zastosował przedni panel wykończony szczotkowanym metalem, a także boczny panel ze szkła hartowanego klasy premium, który pozwoli wyeksponować wnętrze komputera. Dużą zaletą obudowy jest obecność aż trzech preinstalowanych wentylatorów o średnicy 120 mm – dwa z nich znajdują się na froncie, a jeden został zamocowany z tyłu. 

Dla osób oczekujących jeszcze lepszej cyrkulacji przewidziano możliwość instalacji dodatkowych pięciu wentylatorów i dwóch radiatorów 120 mm. Na wyróżnienie zasługują także dwa filtry przeciwkurzowe, które zadbają o odpowiednią ochronę podzespołów. W górnej części obudowy znajdziemy czytelny panel z przyciskiem zasilania, reset, złącze słuchawkowe i mikrofonowe, a także port USB 3.0 i dwa gniazda USB 2.0.

Obudowa Zalman S3 TG jest już dostępna w polskich sklepach w cenie 199 zł. 

 

Dane techniczne:

Model S3 TG
Case Form Factor ATX Mid Tower
Dimension 424(D) x 196(W) x 462(H)mm
Weight 4.8kg
Materials Steel, Plastic, Tempered Glass
Motherboard Support ATX
mATX
Mini-ITX
Maximum VGA Length 330mm
Maximum CPU Cooler Height 156mm
Maximum PSU Length 180mm
PCI Expansion Slots 7
Drive Bays 2 x 3.5” HDD
2 x 2.5” SSD
Fan Support Top : 2 x 120mm
Front : 3 x 120mm
Rear : 1 x 120mm
Bottom : 2 x 120mm
Fan(s) Included Front : 2 x 120mm
Rear : 1 x 120mm
Radiator Support Front : 120mm
Rear : 120mm
I/O Ports 1 x Headphone, 1 x Mic, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Power Button, Reset Button

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.