Home / Aktualności / Nowa limitowana wersja Nintendo Switch oraz zwiastun Browser Fury

Nowa limitowana wersja Nintendo Switch oraz zwiastun Browser Fury

Nic nie podbija sprzedaży produktów będących na rynku od jakiegoś czasu bardziej niż limitowane serie. Tak najwyraźniej pomyślało Nintendo prezentując wersję Switcha w kolorze czerwono-niebieskim, charakteryzującym Mario. 

Przełącznik i stacja dokująca są czerwone, podobnie jak Joy-Cony, podczas gdy uchwyt kontrolera i akcesoria paska na nadgarstek są niebieskie, tworząc silny kontrast, który prawdopodobnie pokochacie lub znienawidzicie. Po raz pierwszy przełącznik podstawowy będzie dostępny w kolorze innym niż czarny.

W zestawie znajduje się również dopasowana kolorystycznie torba do przenoszenia i zabezpieczenie ekranu. W sprzedaży detalicznej za limitowana odmiana Switcha pojawi się w cenie ok. 1150 zł. już 12 lutego 2021 r. Biorąc pod uwagę status edycji limitowanej i problemy z zapasami, z którymi borykało się Nintendo w ciągu ostatniego roku, warto zaplanować zakup z wyprzedzeniem, zamiast próbować swojego szczęścia w dniu premiery.

Japoński gigant gier obiecał również, że w przygotowaniu jest ulepszona wersja Super Mario 3D World oraz Bowser’s Fury, których zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.