Home / Aktualności / Nowa, ciekawa dawka darmowych gier w Epic Games Store w tym Control

Nowa, ciekawa dawka darmowych gier w Epic Games Store w tym Control

Wczoraj informowaliśmy was o promocji na gry, które zaczną się w Xbox Store już 11 czerwca, a od dziś można pobrać za dawmo dwa tytuły w Epic Games Store w tym Genshin Impact oraz Control. Oba tytuły są dostępne do pobrania z tego sklepu od dziś do 17 czerwca.  

Genshin Impact to gra RPG akcji opracowana i wydana przez miHoYo. Gra zawiera środowisko otwartego świata i oparty na akcji system walki z użyciem magii żywiołów i zmiany postaci character.

Z kolei Control to trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Remedy Entertainment postawi przed Tobą nie lada wyzwanie. Zadaniem gracza jest zdobycie nadprzyrodzonych umiejętności, opanowanie posługiwania się w pełni modyfikowalną bronią i radzenie sobie z dynamicznie reagującym otoczeniem podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie. Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania.
 
Wspomniane dwie gry to nie wszystko. Trzecim darmowym tytułem, który uaktywni się już 17 czerwca i dostęny będzie do 24 czerwca jest Hell is other Demons. Ta retro platformowa strzelanka akcji z elementami roguelite przeniesie nas w ręcznie stworzony świat pełen demonów, doprowadzonych do granic praw fizyki walk bossów i mocnych synthwave’owych beatów. Czwartą darmową grą dostępną w tym samym czasie jest kontynuacja znanego kulinarnego hitu Overcooked, Overcooked! 2. Twórcy po raz kolejny zapraszają nas do Onion Kingdom w celu zebrania zespołu kucharzy i spełnienia niełatwym czasami wyzwaniuon grając w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy – klasycznym lokalnym lub online.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.