Home / Aktualności / Nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077 adresuje kilka poważnych błędów i poprawia obsługę niektórych procesorów Ryzen

Nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077 adresuje kilka poważnych błędów i poprawia obsługę niektórych procesorów Ryzen

Jakkolwiek szefostwo CD Projekt RED nie wyobrażaliby sobie sukcesu, Cyberpunk 2077 to gra ta wywołała wokół siebie dość duże kontrowersje, a wielu graczy jest rozczarowanych kupnem właśnie tego tytułu. Gra wywołała ogromny szum, zanim została jeszcze wydana, a kiedy już się pojawiła, gracze z całego świata nie kryli zaskoczenia jakością samej gry no i oczywiście jej wydajnością na konsolach poprzedniej generacji. Na wstępie warto wspomnieć, że twórca gry, CD Projekt RED stworzył ogromną grę i odkrył po drodze wiele błędów. Nie do końca dopracowane wydanie zostało udostępnione graczom, a resztę już znamy. Nie chcąc zostawiać tego w takim stanie, w jakim gra się obecnie znajduje, twórcy wydali poprawkę w wersji 1.05, która ma wyeliminować kilka poważnych błędów i przynieść wiele ulepszeń.

Na PC gra nie radziła sobie lepiej z procesorami AMD Ryzen, więc teraz wprowadzono łatkę, w której zoptymalizowano domyślne wykorzystanie rdzeni i wątków dla 4 i 6-rdzeniowych procesorów AMD Ryzen. 8, 12 i 16-rdzeniowe procesory nie skorzystają zbytnio póki co, a ich wydajność pozostanie niezmieniona. Zmiana ta została wprowadzona we współpracy z AMD i na podstawie testów po obu stronach wskazujących, że poprawa wydajności występuje tylko na procesorach z maksymalnie 6 rdzeniami.

Aby uzyskać pełną listę aktualizacji Cyberpunk 2077 dotyczących rozgrywki, interfejsu użytkownika, grafiki i zadań, sprawdź tę listę poprawek tutaj. Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach i należy ją pobrać jak najszybciej.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.