Home / Aktualności / Nowa aktualizacja dla World of Warships: Legends na konsolach!

Nowa aktualizacja dla World of Warships: Legends na konsolach!

World of Warships: Legends na konsolach PlayStation i Xbox dziś ma nowa aktualizację, która przynosi ze sobą mnóstwo nowej i ciekawej zawartości.

Jedna z najważniejszych sił II Wojny Światowej rozwija w pełni skrzydła. Na szerokie wody wypływają brytyjskie lotniskowce – Hermes, Furious i Implacable wraz z nowym kapitanem Denisem Boydem. Nowością, jakie te jednostki wprowadzą na morza i oceany są zdolności przeprowadzania nalotów dywanowych! 

Nowa kampania z misjami do wykonania będzie trwała przez 6 tygodni i zawiera 120 poziomów. Za przejście każdego z nich otrzymujemy nagrody, a głównymi atrakcjami będą francuski niszczyciel Siroco po dojściu do poziomu 40. oraz niemiecki krążownik Mainz na samy końcu kampanii. Oba okręty otrzymacie z wykupioną przepustką Admiralty backing.

Dostępne wcześniej we wczesnym dostępie rosyjskie krążowniki Kotovsky, Gorky i Tallinn są już przeniesione do normlanego drzewka rozwoju i każdy zainteresowany gracz może je wynaleźć. A warto gdyż ich pociski latają płasko nad taflą wody, maja sonari torpedy – dobre do różnych zadań na wszystkich poziomach doświadczenia. Linię zamyka krążownik Riga z potężnymi działami 220 mm.

Druga część współpracy z legendarną marką Warhammer 40,000 dotarła i na konsole. Dwa nowe, tematyczne okręty The Cross of Dorn Kosmicznych Marines i Smasha Orków  dotarły, każdy z dedykownym dowódcą. Poza tym można liczyć na okazjonalne kamuflaże, flagi oraz symbole oraz kontenery z zawartością.

Z kolei dla tych, którzy lubią rywalizację odbędą się trzy sezony bitew rankingowych dla poziomów V, VI i VII bez dodatkowych mechanik oraz lotniskowców.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.