Home / Komputery mobilne i tablety / Notebook 7 Spin – ciekawa hybryda 2 w 1 od Samsunga

Notebook 7 Spin – ciekawa hybryda 2 w 1 od Samsunga

Samsung Notebook 7 Spin 01

Już za kilka dni, a dokładnie 26 czerwca na sklepowych półkach powinien pojawić się Notebook 7 Spin, hybryda Samsunga łącząca zalety laptopa i tabletu, przypominająca nieco linię Yoga firmy Lenovo.

Wyposażone w 13,3 lub 15,6 calowe ekrany o rozdzielczości 1080p, napędzane będą procesorami Intel Core i5 współpracujące ze zintegrowaną w nie grafiką. W nieco droższej konfiguracji znajdziemy ponadto procesory Core i7 i układy graficzne Nvidia 940MX.

Podczas gdy mniejszy rozmiarowo laptop / tablet ma być wyposażony w 8GB pamięci RAM, tak większy ma jej mieć 12 lub 16 GB. Tak jak 16 GB model ma również być sprzedawany z 128 GB dyskiem SSD, tak pozostałe będą sprzedawane z tradycyjnym dyskiem o pojemności 1TB.

Wszystkie modele składające się na rodzinę Notebook 7 Spin posiadać mają po jednym wyjściu HDMI i USB-C oraz trzy USB-A, z których dwa to wersja 2.0 a jedna 3.0.

Ciekawą funkcją nowej serii jest funkcja szybkiego ładowania, która oferować ma aż 2 godziny pracy po 20 minutowym ładowaniu i tryb HDR dla filmów.

Ceny hybryd Samsung Notebook 7 Spin zaczynać się mają od 800 dolarów, a one same dostępne będą m.in. na stronie producenta (samsung.com).

Samsung Notebook 7 Spin

Samsung Notebook 7 Spin 02

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.