Home / Aktualności / Nokia Lumia 1520 pojawi się 25 Listopada w Wielkiej Brytanii

Nokia Lumia 1520 pojawi się 25 Listopada w Wielkiej Brytanii

Nokia lumia 1520 smartfon

Fani Nokii zapewne z niecierpliwością czekają na pierwszy phablet Nokia Lumia 1520, który poza więkzym bo 6 calowym wyświetlaczem zaoferuje cztero-rdzeniowy procesor, rozdzielczość 1080 x 1920 pikseli oraz 20 mega pikselową kamerę i działąjącego pod kontrolą systemu Windows Phone 8.

Premiera na sklepowych półkach w Wielkiej Brytanii ma mieć miejsce już 25 listopada gdzie większość operatorów telefonii komórkowych zaoferuje Lumię 1520 bez simlocka.

Jeśli mieszkacie w Anglii lub posiadacie rodzinę lub znajomych i myślicie o zakupie tego smartfona to można już nastawiać się na sieci sprzedaży Carphone Warehouse oraz Vodafone. Cenę jaką należy oczekiwać to ok. 600 funtów brytyjskich.

Prawdopodobnie ostatni z telefonów będący w pełni Nokią przed całkowitym przejęciem i wływami w dalszy rozwój firmy przez Microsoft został dumnie zapowiedzian na Nokia World miesiąc temu na równi z tabletem Lumia 2520 oraz Lumią 1320.

Lumia 1520 ma nadzieję powalczyć z liderami w tym segmencie takimi jak Samsung Galaxy Note 3 czy HTC One Max. Czy mu się to uda okaże się już niebawem. Sam Microsoft z drugiej strony ma bardziej nadzieję, że tablet Nokii zamiesza trochę na rynku zdominowanym przez systemy iOS oraz Android.