Home / Aktualności / Nokia 8 „przypadkiem” pojawia się na oficjalnej stronie Nokii

Nokia 8 „przypadkiem” pojawia się na oficjalnej stronie Nokii

Wypadki z pewnością się zdarzają, to na pewno. Ale gdy Nokia 8 pojawia się na oficjalnej stronie internetowej, nie można być pewnym czy można to zakwalifikować jako wypadek.

Z wyglądu zdjęcia, które pojawiło się na owej witrynie można zauważyć iż zbliżający się flagowy smartfon Nokii zarządzanej przez HMD Global jest zupełnie podobny do Nokii 6. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że Nokia 8 zadebiutuje już 31 lipca i kosztować będzie poniżej 600 dolarów.

Smartfon o prostokątnym kształcie z dużymi ramkami na górze i dole wyposażono w czujnik linii papilarnych i fizyczny przycisk Home. Tajemniczy jest z kolei odcisk palca w lewej, dolnej części ekranu – czyżby Nokii udało się zaimplementować owy czujnik w ekranie? Z tyłu znajduje się podwójna kamera 22 MP, która powinna mieć oznakowanie Carl Zeiss.

Wśród pozostałej specyfikacji powinniśmy zobaczyć procesor Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM. Smartfon ma być dostępny w wielu odmianach kolorystycznych oraz z najnowszą wersją systemu Android.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.