Home / Aktualności / Wideo Sponsorowane: Nokia 6 – smartfon, na który każdy powinien zwrócić uwagę

Wideo Sponsorowane: Nokia 6 – smartfon, na który każdy powinien zwrócić uwagę

WIDEO SPONSOROWANE:

Smartfonów Nokii nie trzeba chyba nikomu przypominać. Większość użytkowników kojarzy je z doskonałymi zdjęciami, a to za sprawą kamer i optyki stosowanych w tych urządzeniach. Z Nokią 6 nie jest inaczej, interesujący design oraz najwyższa jakość wykonania od początku rokują nadzieję na sukces tego właśnie modelu.

Smartfon posiada 5,5 calowy wyświetlacz Full HD (1080p), 16 MP kamerę główną z optyczną stabilizacją obrazu, 8 Mp znajdującą się z przodu, 32 Gb pamięci masowej (rozszerzanej do 128 GB przez microSD) czy łączność Wi-Fi, Bluetooth, NFC oraz 4G. Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 430 oraz układ graficzny Cortex-A53 w połączeniu z 3 GB pamięci RAM sprawią, że ten działający pod kontrolą systemu Android Nougat (7.1) smartfon, poradzi sobie beż żadnego problemu z najbardziej wymagającymi aplikacjami i grami.

Dzięki zaawansowanej optyce oraz systemowi ustawiania ostrości “phase detection autofocus” nasze zdjęcia zawsze będą idealne i pozbawione rozmycia. Tak samo będzie ze zdjęciami selfie wykonanymi przy pomocy kamery umieszczonej z przodu.

Na uwagę zasługuje również bateria Nokii 6 o pojemności 3000 mAh, która według zapewnień producenta powinna starczyć na 18 godzin rozmów lub 768 godzin w trybie czuwania. Nie mniej ważne jest użycie w nim czytnika linii papilarnych, dzięki któremu zabezpieczymy swoje urządzenie i dane przed niepowoływanymi osobami.

Tak jak większość współczesnych urządzeń, tak i “szóstka” jest chroniona szkłem Corning Gorilla. Dzięki temu upadek smartfonu nie oznacza końca świata (czego oczywiście nie życzymy). Nokia 6 to także ciekawe wersje kolorystyczne, które uwzględniają kolor czarny, niebieski, srebrny. 

Ten post jest sponsorowany przez HMD Global, ale zawarta treść jest mojego autorstwa.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.