Home / Aktualności / Nokia 3310 w wersji 3G dostępna w sprzedaży już w połowie października

Nokia 3310 w wersji 3G dostępna w sprzedaży już w połowie października

Nokia 3310 3G 01

HMD Global, wyłączny licencjobiorca telefonów, smartfonów i tabletów marki Nokia, wprowadzi model Nokia 3310 3G już niebawem tj. w połowie października. Dostępna w nowych, świeżych kolorach i z udoskonalonym interfejsem użytkownika, 3310-tka umożliwi fanom wybieranie motywów dopasowanych do ich nastroju, ten nowoczesny klasyk jest teraz przystosowany do pracy w sieci 3G. I owszem, nadal ma kultową grę Snake.

Odświeżona Nokia łączy w sobie rozmowy i funkcje tekstowe aktualnego modelu z połączeniami 3G. Interfejs użytkownika w stylu retro został ulepszony, zapewniając większe możliwości konfiguracji, w tym zmianę kolorów ikon i ich pozycję, aby ulubione funkcje były zawsze pod ręką.

Zgodnie z odważnym i kolorowym dziedzictwem tego modelu, Nokia 3310 3G jest dostępna w czterech wyróżniających się kolorach – niezmiennie popularnym żółtym i ciepłym czerwonym oraz w nowych, pięknych odcieniach błękitu i czarnego brązu, wszystkie z matowym wykończeniem i nowymi srebrnymi klawiaturami. Twórcy zaprojektowali Nokię 3310 na nowo z dbałością o ergonomię. Telefon ten ma teraz m.in. więcej przestrzeni między przyciskami, dzięki czemu wybieranie numeru, pisanie wiadomości czy tweetowanie są jeszcze wygodniejsze.

Jak na tak mały telefon nowa Nokia 3310 3G umożliwia całkiem długi czas rozmów (do 6,5 godziny) i posiada imponujący czas gotowości (do 27 dni), dzięki czemu zawsze można być w kontakcie z wykorzystaniem transmisji danych 3G.

3310 w wersji 3G będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie października w sugerowanej cenie detalicznej 279 złotych. Z jednej strony to niewiele, zaś z drugiej – specyfikacja jest tak „retro” jak sam telefon. No ale nie można „mieć ciastko i zjeść ciastko” jednocześnie.

Nikia 3310 3G back

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.