Home / Aktualności / Nokia 225 – nowy i tani telefon Nokii już wkrótce

Nokia 225 – nowy i tani telefon Nokii już wkrótce

Nokia 225
Nokia 225 debiutuje w niecały tydzień po ogłoszeniu wielkiej trójki fińskiego koncernu w postaci smartfonów Nokia Lumia 930, Lumia 630 i Lumia 635.

Nokia 225 – prostrze a więc może i lepsze

Zarówno jedno jak i dwu SIMowe wersje Nokii 225 zostały właśnie oficjalnie zapowiedziane. Powracająca za pomocą tego telefonu Nokia do korzeni oferuje zarówno cenę jak i długi czas na baterii ze względu na prostotę całej konstrukcji. Czas ten został określony przez producenta na 36 dni w trybie czuwania. Do tego należy dodać, że również i najcieńszym oferującym dostęp do internetu.

Patrząc na specyfikację nie należy zbyt wiele oczekiwać. Mamy tu bowiem 2,8 calowy ekran o rozdzielczości 320 x 240 pikseli czy 2 MP kamerę z tyłu urządzenia.

Pod tylną pokrywą znajdziemy baterię o pojemności 1200 mAh, slot na pamięci micro SD, baterię i tackę kart(y) SIM. Pomimo prostoty telefonu Nokia 225 znajdziemy tu najpotrzebniejsze aplikacje w tym radio FM .

Kolory w jakich Nokia 225 będzie dostępna to czarny, biały, czerwony, zielony i żółty. Telefon ma być sprzedawany tylko na niektórych rynkach i na razie producent nie określił na których. Cena jaką przyjdzie zapłacić za ten smartfon to 39 euro (54 dolary).

W cenie poza podstawowym telefonem otrzymamy wodo i kurzo odporną klawiaturę jaką 225-tka oferuje, słuchawki i ładowarkę. Czyli dokładnie to, co do szczęścia potrzeba.

Jeżeli jesteście zainteresowani telefonem, który służy przede wszystkim do rozmów to musicie poczekać na jego dostępność w sprzedaży. krótką prezentację możecie zobaczyć poniżej.