Home / Gry / Bijatyka / Niezwykle interesująca gra Smash + Grab od twórców Sleeping Dogs niebawem

Niezwykle interesująca gra Smash + Grab od twórców Sleeping Dogs niebawem

Smash + Grab

Twórcy gry Sleeping Dogs United Front Games wydają się nie spać, prezentując Smash + Grab grę multiplayer dostępną na PC już wkrótce. 

Osadzona w utopijnej rzeczywistości gra postawi graczy w roli członków gangu w konfiguracji 3 na 3 i wymusi okradanie sklepów w celu osiągnięcia wartości łupu wynoszącego 50 tys. dolarów. Można będzie też okraść rywalizujący z nami gang. Co więcej, w raz z postępem w grze pojawią się w niej zarówno bardziej wyrafinowane sklepy jak i bronie, w tym piła mechaniczna, kusze z trutką i inne. Poza tym twórcy kuszą graczy innymi zdobyczami i odblokowywaniem kolejnych rzeczy.

Jeśli nadal wam mało ciekawych funkcji w Smash + Grab, to twórcy umożliwili w niej dostosowywanie do własnych potrzeb samych postaci, w tym ich ruchów,specjalnych zdolności, ubioru czy specjalnych dodatków dla liderów grup. Nie zapominajmy o wyborze klasy dla pozostałych członków gangu.

Twórcy United Front tworzą grę działającą na zasadzie pick-up-and-play co oznacza, że łatwo będzie ją zostawić i ponownie zagrać w dowolym dla nas momencie, bez obawy o bycie w tyle za innymi graczami. Poza tym do dyspozycji ma być tryb offline, a dokładnie praktyka.

Dwa tryby sieciowe dla wielu graczy oraz mapy pojawią się już w przyszym miesiącu na platformie Steam w trybie wczesnego dostępu, a kolejne tryby, mapy, liderzy grup bronie i inne dodatki niedługo po tym.

Póki co możecie się zarejestrować do udziału w programie beta na stronie Smash + Grab website.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.