Home / Aktualności / Nietypowe pomysły na prezenty świąteczne

Nietypowe pomysły na prezenty świąteczne

Bardzo często zdarza się, że długo przed świętami i gwiazdką nasza głowa jest pełna pomysłów co kupić najbliższym i rodzinie. Jednak gdy już przychodzi sam okres przedświąteczny zmieniamy zdanie lub to co zamierzaliśmy dostać jest droższe lub niedostępne.

Są również i osoby czekające na ostatnią chwilę, oraz takie które lubią nietypowe pomysły prezentów świątecznych. W tym artykule postaramy się wam podpowiedzieć co można kupić aby miło zaskoczyć obdarowywaną osobę.


Nietypowe pomysły na prezenty świąteczne

a christmas story leg lamp


Pierwszą naszą propozycją jest lampka, która pojawiła się w filmie „Christmas Story”. Możemy ją polecić każdemu a nie tylko fanom filmów. Ostrzegamy jednak, że patrzenie się na nią przez panów może skutkować złością płci przeciwnej. Cene tej nietypowej lampki do niecałe 40 dolarów.

Zakupu można dokonać ze strony Amazon dostępnej pod tym adresem.Zakladka do kziazki zamek blyskawiczny

Wielu z nas uwielbia czytać książki. Jednak z braku czasu lub powodów jesteśmy zmuszeni przerwać czytaną pozycję.

I tu pomocna okaże się nasza propozycja prezentu w postaci zakładki do książki przypominająca zamek błyskawiczny.

Dostępna w różnych kolorach w tym zielonym, niebieskim lub czerwonym w cenie nieco ponad 8 dolarów można zakupić tutaj.naklejki aktywowane dzwiekiemDla miłośników motoryzacji mamy także propozycję prezentu. Czy to na nas czy na bliskiej nam osobie wrażenie na pewno zrobią naklejki na szybę samochodu aktywowane dźwiękiem. Niebieskie linie equalizera poruszają się w górę i w dół w rytm muzyki.

Naklejka jest powleczona specjalną powłoką aby ją zabezpieczyć przed warunkami pogodowymi. Nie wiemy jak takie efekty wizualne rozpraszają uwagę, oraz czy są w ogóle legalne w naszym kraju.

Przed zakupem tutaj proponujemy zasięgnąć informacji w najbliższej jednostce Policji. Cena takiego wynalazku to nieco ponad 18 dolarów.Wiatrak na USB z zegarkiem LED

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, lecz ten wiatraczek korzystający z portu USB i wyświetlający aktualny czas na pewno przykuje uwagę nie tylko zakochanych.

Jest to bardzo praktyczny prezent, który chłodząc podaje czas wykorzystując diody LED na obracających się łopatkach. Dzięki temu będziemy wiedzieć czy nie siedzimy za długo przy komputerze czy laptopie.

Ten gadżet dostępny w cenie 20 dolarów można kupić tutaj.

bombki w ksztalcie kontrolerow do gier


Co jak co ale na choinkę i bombki choinkowe na pewno nie jest jeszcze za późno. Ręka w górę, kto jeszcze nie posiada ubranej choinki w swoim domu?

Nie byłoby w tym prezencie nietypowego, gdyby nie kształt i wygląd samych bombek. Przypominające stare kontrolery do gier takie jak SNES, PlayStation i inne bombki choinkowe można nabyć w cenie 20 dolarów korzystając z tego linku.Zegarek dla matematyka
Ten pomysł na prezent może być postrzegany dwojako. Jeśli ktoś lubi rozwiązywać zadania matematyczne a do tego się wyróżniać to ten zegarek z równaniami matematycznymi zamiast godzin na pewno mu się spodoba.

Dla tych, którym matematyka sprawia problem, prezent ten może się nieco mniej podobać, lecz stanowić może również motywację do nauki.

Tak czy inaczej nie można zarzucić temu produktowi braku oryginalności. Dostępny w cenie 24 dolarów można nabyć na stronie Amazonu tutaj.
Kostki lodu Supermana


Okres świąteczny to oprócz prezentów i choinki także czas spotkań z rodziną czy znajomymi. A jak już spotkanie to nie można zapomnieć o napojach. Bez względu czy myślimy o napojach z czy bez alkoholu, kostki lodu zawsze stanowią w nich miły dodatek.

A co powiecie na kostki w kształci elogo supermana. Można je osiągnąć kupując tackę na lód w cenie niecałych 10 dolarów ze strony http://www.thinkgeek.com.