Home / Aktualności / Nieoficjalny wyciek informacji na temat kart ZOTAC RTX 2060 AMP i Twin Fan

Nieoficjalny wyciek informacji na temat kart ZOTAC RTX 2060 AMP i Twin Fan

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy was odnośnie nadchodzących kart RTX serii 2060, a tu mamy dla was kolejną dawkę, tym razem związaną z firmą ZOTAC i RTX 2060. Budżetowe RTX-y jak nazywa je wiele źródeł, mogą pojawić się już 15 stycznia. Na razie wygląda na to, że planowane są dwa modele: AMP i Twin Fan jeśli chodzi o tego producenta.

Jak się dowiedzieliśmy, oba modele należące do serii Zotac Gaming mają tę samą konstrukcję chłodnicy, z kanciastymi konturami i szaro-srebrną kolorystyką. Obie konstrukcje mają mieć 8-pinowe złącza zasilające, podobne do tych z wersji RTX 2070 Mini. To z kolei może oznaczać podobne wymiary i prawdopodobnie te same wyjścia czyli – 1x podwójne złącze DVI-D, 3-portowe złącze DisplayPort i 1x HDMI a także port MIA VirtualLink.

Na chwilę obecną są to spekulacje oraz rzekome “wycieki informacji” pochodzące od  HD Tecnología, w związku z czym warto poczekać odnośnie decyzji o kupnie tej karty. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.