Home / Telefonia mobilna / Nexus 6P – straszna porażka smartfonu w teście zginania i zarysowań

Nexus 6P – straszna porażka smartfonu w teście zginania i zarysowań

Nexus 6P

Testy Bendgate zapoczątkowane przez iPhone 6 Plus kontynuują, czego dowodem jest Nexus 6P, czyli najnowszy smartfon od Huawei (Google) z systemem Android.

Pomimo tego, że w przypadku produktu Apple nie było to aż tak „przypadkowe” (przynajmniej to co zapoczątkowało zginanie), tak jak możecie zobaczyć z poniższego filmiku dla Huawei, nie wymaga aż takiej siły. Co więcej testy zadrapaniowe oraz próba z ogniem, zakończyły się w bardzo rozczarowujący sposób.

Po obejrzeniu testów, zgadzamy się, że smartfon Nexus 6P był najprawdopodobniej pospieszany czy to przez Huawei czy Google. Jak można wytłumaczyć kiepskie zabezpieczenie przed zadrapaniem czy to tyłu czy samego ekranu, jak również niewielką siłę nacisku, której efektem jest pęknięcie urządzenia na pół.

Nie sposób nie zauważyć również raczej „przeciętną” jakość łączeń i podzespołów, co mając na uwadze inne produkty firmy Huawei, znacznie rozczarowuje.

Polecamy jednak samemu obejrzeć owy filmik i podzielić się z nami wrażeniami na temat zarówno Nexusa 6P jak i przeprowadzonych przez prowadzącego testów.