Home / Aktualności / Nexus 6 od Motoroli – to coraz bardziej prawdopodobne

Nexus 6 od Motoroli – to coraz bardziej prawdopodobne

Motorola Nexus 6 concept

Nexus 6 czyli kolejne wcielenie flagowego smartfonu (lub może tym razej phabletu) od Google znalazło najprawdopodobnie wytwórcę w postaci Motoroli.

Mający posiadać 5,9 calowy ekran Nexus robi znaczny skok pod względem wielkości i jak przypuszczamy również wydajności i funkcji. Jedną z nich ma być według doniesień czytnik linii papilarnych. Jak na taką wielkość ekranu przypuszczamy iż będzie on posiadał rozdzielczość 1080p.

Phablet Nexus 6 ma pojawić się w okolicach listopada, lecz informacja ta nie jest jeszcze pewna. Pewne jest natomiast, że połączenie sił Motoroli i Google byłoby niejako znakiem pojednania po niedawnym”rozwodzie” w postaci sprzedaży dla Lenovo. Jednak jak się mówi interesy to interesy.

Uważamy iż jest to ciekawa kompozycja i na pewno z korzyścią dla samego urządzenia jak i jego nabywców. Nexus 5 był dobrym jednak nie rzucającym na kolana pod względem spcyfikacji smartfonem.

Mamy nadzieję, że Google stanie na wysokości zadania i stworzy produkt konkurujący z takimi smartfonami jak Apple iPhone czy Galaxy Note. Powyższy koncept Nexus 6 jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjny i wyróżniający go nieco z tłumu. Nieco, gdyż jest to poniekąd deja vu z LG G Flex lub Samsung Galaxy Round.