Home / Aktualności / Nexus 5. Nowe kolory dostępne wkrótce

Nexus 5. Nowe kolory dostępne wkrótce

nexus 5 nowe kolory
Nawet najlepszy smartfon dostępny tylko białym i czarnym kolorze może się kiedyś znudzić. Aby temu zaradzić Google planuje nowe kolory do linii swojego najnowszego smarftonu Nexus 5.

Choć na razie informacja ta nie wydaje się być potwierdzona poza jednym źródłem w postaci słabej jakości filmiku prezentującego łącznie osiem kolorów flagowego smartfonu Google.

Według niego niebawem na stałę mają pojawić się kolory takie jak czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski oraz fioletowy ponad dostępne w tej chwili biały i czarny.

Póki co pozostaje czekać gdyż ani Google, ani LG nie wydają się potwierdzać nowych opcji kolorystycznych smartfonu Nexus 5 ani ich dostępności. Jeśli nowe kolory się już pojawią, to jest szansa, że nastąpi to podczas Mobile World Congress (MWC) 2014 w lutym.

Dla przyponienia Nexus 5 działa pod kontrolą systemu  Android 4.4 KitKat OS, jest wyposażony w 5 calowy- ekran Full HD (1080p), mocny czterordzeniowy procesor 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 800 dopełniony przez 2GB pamięci RAM i 8-megapikselową kamerę z optyczną stabilizacją obrazu.

Źródło: PhoneArena