Home / Aktualności / Netflix i morze filmów i seriali w marcu

Netflix i morze filmów i seriali w marcu

Wspierając swoich subskrybentów na całym świecie, serwis streamingowy Netflix nie zwalnia tempa i w marcu prezentuje kolejne filmy i seriale na swojej platformie. W tym miesiącu pojawi się ich dosłownie masa, czego dowodem jest poniższa lista tytułów. 

Jeśli chodzi o seriale to polecamy obejrzeć pierwszy sezon Ghost Wars – serial science-fiction, zaś On My Block: sezon 1 to serial komediowy. W przypadku filmów warto skusić się na The OutsiderGame Over, Man! (dla miłośników gier wideo), The TitanTake Your Pills (dokument o uzależnieniu od leków) czy pierwszy sezon Reboot: The Guardian Code (animowany serial dla dzieci). Kilka nowości znajdą również miłośnicy Anime. Dla nich przygotowano w marcu takie seriale jak B: The Beginning, A.I.C.O. Incarnation, Children of the Whales oraz SWORDGAI The Animation. 

Seriale tylko na Netflix

21 Thunder: Sezon 1

Drużyna piłkarzy poniżej 21 roku życia z Montrealu mierzy się z codziennymi sukcesami i porażkami na boisku i poza nim, snując marzenia o sławie zawodowców.

1/3/18

Girls Incarcerated: Sezon 1

Serial dokumentalny opowiada o życiu nastolatek osadzonych w więzieniu dla młodocianych przestępców o zaostrzonym rygorze.

2/3/18

Ghost Wars: Sezon 1

Lokalny wyrzutek Roman Mercer wykorzystuje skrywane dotąd moce psychiczne, żeby ocalić swoje miasteczko (położone na dalekiej Alasce) przed działaniem sił nadprzyrodzonych.

2/3/18

The World’s Most Extraordinary Homes: Sezon 1

Uznany architekt Piers Taylor i aktorka/amatorka nieruchomości Caroline Quentin podróżują po świecie, odwiedzając najbardziej niekonwencjonalne domy w najdzikszych zakątkach globu.

5/3/18

Borderliner: Sezon 1

Aby chronić rodzinę policyjny detektyw tuszuje sprawę morderstwa. Kiedy jego partner zaczyna wpadać na trop oszustwa, policjant zostaje uwikłany w niebezpieczną grę na służbie.

6/3/18

Marvel: Jessica Jones: Sezon 2

Jessica boryka się z kolejnymi demonami przeszłości, tropiąc źródła swoich niezwykłych mocy. Staje twarzą w twarz z tajemniczym mordercą.

8/3/18

Love: Sezon 3

Podczas gdy zawodowe i prywatne życia Mickey i Gusa nabiera rozpędu, oboje robią co w ich mocy, aby nie sabotować własnych poczynań.

9/3/18

Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman: Malala Yousafzai

David Letterman powraca z serią wnikliwych wywiadów z uznanymi osobistościami z całego świata, którym towarzyszą ujęcia spoza studia, poruszające ciekawe dla prowadzącego tematy.

9/3/18

Nailed It: Sezon 1

Domorośli cukiernicy znani z serii niepowodzeń próbują odtworzyć jadalne cudeńka, walcząc o 10 tysięcy dolarów nagrody. Skutek? Zabawne reality show w połączeniu z niezłym bałaganem.

9/3/18

Collateral: Serial limitowany

Londyński detektyw bada pozornie przypadkowe zabójstwo dostawcy pizzy, podejrzewając powiązania z aferą konspiracyjną na większą skalę.

9/3/18

Terrace House: Opening New Doors: Część 1

Grupa młodych ludzi – w tym szef kuchni, snowboardzista i hokeista – podążając za swoimi marzeniami spotykają się w lasach w pobliżu Karuizawy.

13/3/18

Tabula Rasa: Sezon 1

Kiedy młoda kobieta cierpiąca na amnezję staje się kluczową postacią w sprawie zaginięcia, musi odtworzyć wspomnienia, aby oczyścić się z zarzutów i rozwiązać zagadkę.

15/3/18

Edha: Sezon 1

Zemsta, namiętność i mroczne sekrety popychają uznaną projektantkę i samotną matkę na skraj wytrzymałości, kiedy na jej drodze staje przystojny młody imigrant.

16/3/18

On My Block: Sezon 1

Serial komediowy, który śledzi losy zróżnicowanej grupy nastolatków, mierzącej się z trudami dorastania w szemranej okolicy w samym sercu Los Angeles.

16/3/18

A Korean Odyssey: Sezon 1

Egoistyczny mityczny potwór walczy o miano niezwyciężonego. Ale jego plan obraca się przeciwko niemu, gdy zostaje skazany na łaskę kobiety, która ma moc dostrzegania pozaziemskich istot.

22/3/18

The Mechanism: Sezon 1

Fabularny serial luźno inspirowany dochodzeniem w sprawie domniemanej korupcji w prywatnych i państwowych spółkach z branży paliwowej i budowlanej w Brazylii.

23/3/18

The Defiant Ones: Serial limitowany

Reżyser Allen Hughes („Menace II Society”) śledzi ścieżkę kariery muzycznych sław Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a i dokumentuje losy ich przełomowej współpracy.

23/3/18

Requiem: Sezon 1

Po samobójczej śmierci matki młoda wiolonczelistka szuka odpowiedzi na pytania o swoją przeszłość i odkrywa złowieszczą tajemnicę.

23/3/18

Alexa & Katie: Sezon 1

Alexa walczy z rakiem. W tym samym czasie rozpoczyna także naukę w liceum u boku najlepszej przyjaciółki Katie– i jest gotowa na to, co zgotuje dla niej los.

23/3/18

Santa Clarita Diet: Sezon 2

Co sprawiło, że Sheila powstała z martwych? Czy Joel odnalazł się w tym szaleństwie? Czy Erica i Abby łączy tylko przyjaźń? Mnożą się pytania …i ciała.

23/3/18

Seria niefortunnych zdarzeń: Sezon 2

Jeszcze więcej niebezpiecznych zdarzeń, podłych typów spod ciemnej gwiazdy i genialnych wynalazków. Rodzeństwo powraca w drugim sezonie serialu autorstwa Lemony’ego Snicketa.

30/3/18

Trump: An American Dream: Sezon 1

Oto opowieść o współczesnej Ameryce, opowiedziana przez pryzmat biografii Donalda Trumpa – człowieka bezsprzecznie ukształtowanego przez historię.

30/3/18

Chłopaki z baraków: Sezon 12

Trailer Park Boys, czyli chłopaki z baraków, powracają do Sunnyvale Trailer Park: Bubbles wpada jak śliwka w piwny biznes, a Ricky i Julian starają się prowadzić życie przykładnych obywateli.

30/3/18

Filmy tylko na Netflix

Les Affamés

Podczas gdy plaga zombie nawiedza rolnicze miasteczko w Quebecu, pozostała przy życiu garstka łączy siły, uciekając przed zakażonymi tłumami zombie.

2/3/18

The Outsider

Amerykański żołnierz uwięziony w powojennej Japonii wkracza w mroczny świat yakuzy, przyjmując mafijny styl życia, co jest ceną za odzyskanie wolności.

9/3/18

Anihilacja

Kiedy mąż biolożki Leny znika podczas wykonywania tajemniczej misji, żona przyłącza się do ekspedycji, która wyrusza w tajemnicze rejony, ściśle chronione przez rząd USA.

12/3/18

Benji

Zdeterminowany czworonóg wyrusza na ratunek i pomaga odbudować rodzinne więzy, kiedy chłopczyk i jego siostra pakują się w prawdziwe tarapaty.

16/3/18

Game Over, Man!

W tej pełnej zwrotów akcji komedii trójka przyjaciół staje przed szansą zdobycia finansowania swojej gry wideo, podczas gdy ich sponsor wpada w ręce terrorystów.

23/3/18

Roxanne Roxanne

Nowy Jork, rok 1984. Nastoletnia Lolita Shanté Gooden szturmem wkracza w świat hip-hopu z przebojową  piosenką „The Real Roxanne.”

23/3/18

Layla M.

Stając w obliczu coraz częstszych aktów fanatyzmu, mieszkająca w Amsterdamie marokańska nastolatka zadaje pytania o sens przynależności do świata radykalnego islamu.

23/3/18

First Match

Nastolatka z Brooklynu, zahartowana przez lata spędzone w rodzinach zastępczych, postanawia, że jedyną drogą na dotarcie do prawdziwego ojca są zapasy z chłopcami.

30/3/18

Happy Anniversary

Ekscentryczna para spędza trzecią rocznicę związku, wspominając wspólne losy i rozważając, czy rozstanie jest najlepszym wyjściem.

30/3/18

The Titan

W przyszłości, gdy Ziemia skazana jest na ekologiczną zagładę, żołnierz zostaje poddany eksperymentowi, w rezultacie którego przekształca się w przedstawiciela gatunku, który ma skolonizować kosmos.

30/3/18

Komedie tylko na Netflix

Gad Elmaleh: American Dream

Francuski gwiazdor Gad Elmaleh w swoim pierwszym, anglojęzycznym występie, opowiada o zaletach, niebezpieczeństwach i zaskakujących dziwactwach życia w USA.

6/3/18

Ricky Gervais: Humanity

Ricky Gervais powraca na londyńską scenę w odważnym występie, w którym mówi o starości, rozpieszczaniu i swoim podejściu do posiadania dzieci.

13/3/18

The Standups: Sezon 2

Komicy Rachel Feinstein, Kyle Kinane, Joe List, Brent Morin, Aparna Nancherla i Gina Yashere wkraczają na scenę w drugim sezonie tego popularnego show.

20/3/18

Dokumenty tylko na Netflix

Flint Town: Sezon 1

Serial dokumentalny analizuje sposób egzekwowania prawa w Ameryce z perspektywy posterunku policji w miasteczku Flint w stanie Michigan.

2/3/18

Ladies First

Deepika Kumari, która dorastała w ubogiej indyjskiej wiosce Ratu, w świecie ograniczonych praw kobiet, w wieku 18 lat zdobywa tytuł najlepszej łuczniczki na świecie.

8/3/18

Take Your Pills

Coraz więcej osób korzysta z dostępnych na receptę leków pobudzających jako środków poprawiających wydajność organizmu. Co ma wpływ na tę sytuację?

16/3/18

Wild Wild Country: Sezon 1

Kiedy kontrowersyjny guru buduje utopijne miasto na oregońskiej pustyni, konflikt z lokalną społecznością urasta do rangi skandalu na skalę krajową. Prawdziwa historia.

16/3/18

Rapture: Sezon 1

Serial dokumentalny z plejadą artystów, którzy odnieśli sukces na całym świecie, pokazuje wpływ hip-hopu na globalną kulturę.

30/3/18

Dla dzieci tylko na Netflix

Stretch Armstrong: The Breakout

Wszystkie czarne charaktery pokonane niegdyś przez Flex Fighterów uciekają z Rook Tower, a od naszych bohaterów zależy los Charter City.

13/3/18

Reboot: The Guardian Code: Sezon 1

Czterech nastolatków mających bzika na punkcie technologii doskonali swoje umiejętności, zamieniając się w cyber-superbohaterów, którzy biorą udział w sekretnych misjach ocalenia świata.

30/3/18

Anime

B: The Beginning: Sezon 1

Historia naukowców, którzy liczą na to, że “nowemu człowiekowi” uda się zbudować pokój na świecie, ale wpadają w ręce porywaczy, którzy mają całkiem inne plany.

2/3/18

A.I.C.O. Incarnation: Sezon 1

Od kataklizmu zwanego Wybuchem minęło dwa lata. Licealistka Aiko dowiaduje się, że może znać odpowiedź na pytanie, co go spowodowało i rozpoczyna misję ratowania ludzkości.

9/3/18

Children of the Whales: Sezon 1

Jako władca magii, młody archiwista Chakuro wie, że nie zostało mu dużo czasu, jednak wszystko zmienia się, gdy na jego wyspie pojawia się dziewczyna z innego świata.

13/3/18

SWORDGAI The Animation: Część 1

Zdobywszy miecz demona, który ma zastąpić mu ramię, młody człowiek o imieniu Gai i jego nowa broń stanowią jedną całość w walce z wrogami.

23/3/18

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.