Home / Aktualności / gry / Neo Tokyo – czerwcowa aktualizacja Rocket League inspirowana Japonią już jest

Neo Tokyo – czerwcowa aktualizacja Rocket League inspirowana Japonią już jest

Czerwcowa aktualizacja Rocket League, gry studia Psyonix zaczyna właśnie dziś trafiać do graczy a wraz z nią kilka ciekawych zmian i dodatków.

Wspomniana aktualizacja wprowadza do tej niezwykle popularnej gry mapy inspirowane Japonią, których zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Z nią przyjdzie mam zobaczyć także rzadkie i bardzo rzadkie przedmioty w grze, zaś możliwość handlu rzeczami da do dyspozycji możliwość wyczyszczenia naszego inwentarza z niepotrzebnych “śmieci” pojawi się już wkrótce.

Studio stojące za Rocket League poinformowało również, że wprowadzi niebawem możliwość jeszcze większej personalizacji pojazdów, co przełoży się na indywidualne kolory dostępne w poszczególnych konfiguracjach. Podobnie ma się stać z certyfikowanymi rzeczami dostępnymi dla samochodów w grze.

Odkładając na chwilę rzeczy, które zawitają do tej gry niebawem, teraz już możemy się cieszyć nowymi opcjami czatu, sposobami świętowania zwycięstwa, ośmioma nowymi trofeami i osiągnięciami, a ponadto salonem wystawowym, gdzie gracze będą mogli zobaczyć i zakupić wcześniej wydane dodatki DLC.