Home / Aktualności / Need for Speed Payback czyli nowe wcielenie kultowych wyścigów

Need for Speed Payback czyli nowe wcielenie kultowych wyścigów

need for speed payback

Ghost Games oraz EA zaprezentowało swoją najnowszą odsłonę Need for Speed nazwaną Payback, która pojawi się na PS4, Xbox One i PC już w listopadzie tego roku.

Need for Speed Payback będzie oferował możliwość wcielenia się w jedną z trzech postaci, których zadaniem jest przejęcie „Domu”, kartelu sprawującego pieczę nad kasynami, innymi przestępcami i Policją w Fortune Valley.

Do gry powrócą efektywne pościgi z policją, w przepięknych sceneriach pustyni, kanionów, gór oraz oczywiście miejskich, niemniej jednak z zaznaczeniem na fikcyjność raczej niż rzeczywistą lokalizację.

 Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymają dostęp do zestawu samochodów Platinum Car Pack, w którym znajdzie się dodatkowych 5 aut a wśród nich Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 i Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016. Jak sami widzicie, całkiem pokrętna mieszanka.

Jeśli zatem poniższy zwiastun oraz sentyment do serii Need for Speed spowodował wasze zainteresowanie Paybackiem, zaznaczcie w kalendarzach 10 listopada, kiedy to gra będzie miała oficjalną premierę na konsolach i PC. Jeśli zamówicie grę we wspomnianej przedsprzedaży, poza wspomnianymi wcześniej autami w przypadku wersji Deluxe da nam dostęp do gry trzy dni wcześniej, specjalne blachy dla naszego samochodu, zniżki jak również bonusy reputacji.

Co więcej, posiadacze kont EA Access / Origin Access będą mogli wypróbować grę przez 10 godzin, począwszy od 2 listopada, a jeśli im się Need for Speed Payback spodoba, wciąż zamówić w przedsprzedaży.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.