Home / Aktualności / Need for Speed Most Wanted na PC za darmo!

Need for Speed Most Wanted na PC za darmo!

Need for Speed Most Wanted 2012 PC

Most Wanted to jedna z części legendarnej serii Need for Speed (NFS). Tym razem na platformie Origin możemy dodać do swojego katalogu gier ww. tytuł i to całkowicie za darmo!

NFS: Most Wanted, o którym mowa w niniejszej wiadomości to wersja autorstwa studia Criterion Games (premiera listopad 2012), a nie jak można by sądzić gra o tym samym tytule z 2005 roku.

W grze możemy skorzystać z 63 pojazdów, a także posłuchać jednej z kilkudziesięciu interesujących ścieżek dźwiękowych.

Aby przypisać grę do swojego konta nie musimy od razu jej pobierać na nasz dysk HDD/SSD. Wystarczy, że uruchomimy na komputerze klienta Origin i gra zostanie do niego przypisana na stałe. Nie polecamy jednak czekać zbyt długo z wykonaniem ww. operacji, ponieważ promocja ta jest ograniczona w czasie.

Według nas warto skorzystać z takiej promocji, ponieważ na platformie Origin poza promocją kosztuje ona 29,99 zł (wersja standardowa – bez dodatków), a i sama produkcja cechuje się miłą oprawą graficzną i całkiem sporą dawką dobrej zabawy.

Jeśli od razu zdecydujecie się pobrać NFS Most Wanted (2012) musicie przygotować na swoich komputerach 6,25 GB wolnej przestrzeni.

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.