Home / Aktualności / Need for Speed: Hot Pursuit Remastered potwierdzone przez EA

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered potwierdzone przez EA

W oficjalnym ogłoszeniu dziś rano, EA potwierdziło, że najnowszy zwiastun gry Need for Speed ​​rzeczywiście dotyczył oficjalnej premiery Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, która pojawi się na PC, PS4 i Xbox One 6 listopada, a na Nintendo Switch 13 listopada. Przy tej okazji warto też wspomnieć o kilku rzeczach związanych z tą produkcją, a mianowicie trybie multiplayer obsługiwanym na wszystkich platformach, a także powrót sieci społecznościowej Autolog w grze, która jest zasadniczo sposobem na rejestrowanie najlepszych czasów i porównywanie ich z wynikami znajomych i ogólnej bazy graczy. Producent potwierdził ponadto możliwość rzucania wyzwań innym jeśli chodzi o wyścigi typu head-to-head.

Poza aktualizacją wizualną, remaster zawiera również pewne zmiany poprawiające jakość życia – chociaż EA nie określiło, o co jej dokładnie chodzi. Ulepszony pakiet wizualny obejmuje obsługę rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, wraz z modelami o wyższej rozdzielczości, dłuższymi odległościami rysowania, ostrzejszymi odbiciami i cieniami oraz większą liczbą obiektów na ekranie. Bardzo interesujący zwiastun można zobaczyć poniżej. Swoją drogą, to czy też skusicie swoich znajomych do gry ze sobą?

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.