Home / Aktualności / NEC AccuSync AS193i – 19-calowy monitor LCD z matrycą IPS

NEC AccuSync AS193i – 19-calowy monitor LCD z matrycą IPS

NEC AS193i
NEC wprowadził do swojej oferty monitor LCD o przekątnej 19 cali z matrycą IPS o proporcjach 5:4. Takie rozwiązanie niestety nie jest już zbyt popularne, tym bardziej kolejny taki model na rynku ucieszy niejednego użytkownika komputerów osobistych.

NEC poszerza swoją ofertę monitorów LCD o model AS193i, który wyposażony jest w 19-calowy panel IPS podświetlany diodami LED. Matryca zastosowana w opisywanym modelu – IPS (In-Plane Switching) – oferuje maksymalną rozdzielczość wynoszącą 1280 x 1024 piksele.

Ponadto monitor NEC AS193i wyposażony jest w stereofoniczne głośniki (2 x 1 W) oraz złącza DSub oraz DVI. Dodatkowo ww. monitor oferuje wsparcie dla technologii IPM (Intelligent Power Manager), która wg zapewnień producenta oferować ma zaawansowane rozwiązania pozwalające oszczędzać energię elektryczną. AS193i jest również zgodny z normami ENERGY STAR 6.0, TCO 6.0 i EPEAT Silver.

W sprzedaży NEC AccuSync AS193i pojawi się jeszcze w tym miesiącu w cenie wynoszącej około 179 dolarów. Na swój produkt NEC udzielać będzie 36-miesięcznej gwarancji.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.